fot. PSP Braniewo

Jedna z ofiar wypadku na S22 to słynny motocyklista! 13 kwietnia około godziny 17:20 zderzyły się czołowo dwa pojazdy osobowe, a trzeci został uszkodzony. W wyniku wypadku zginęły 3 osoby, dwoje Rosjan oraz Polak.

Rosyjskie media: w wypadku zginął słynny motocyklista

Rosyjskie media informują, że w tragicznym wypadku na S22 zginął słynny motocyklista Robert Molis. Dziennikarze powołują się na informacje przekazane im przez rosyjską placówkę dyplomatyczną w Gdańsku. To ona potwierdziła informację o śmierci Roberta Molisa, znanego motocyklisty, członka klubu „Легион 39МС”.

Jak doszło do wypadku?

Tragiczny wypadek na S22 miał miejsce na węźle Frombork, na wysokości miejscowości Błudowo. 13 kwietnia około godziny 17:20 doszło tam do zderzenia trzech pojazdów osobowych.

Kierowca Audi 21-latek jadąc w stronę Elbląga, podczas wyprzedzania uderzył w Volkswagena na rosyjskich rejestracjach. Obaj kierowcy zginęli na miejscu. Kierowcą Volkswagena był Robert Molis.

Jedna z ofiar wypadku na S22 to słynny motocyklista! Rober Molis, słynny motocyklista zginął na miejscu wraz ze swoją pasażerką.

fot. PSP Braniewo
fot. PSP Braniewo

Komentarze