Zderzenie na Węźle Wschód - fot. Express Elblag

Czołowe zderzenie przez jazdę pod prąd. Wypadek miał miejsce przed wjazdem do Elbląga. Jak dowiaduje się Express Elbląg – jeden z kierowców jest w bardzo ciężkim stanie. O wypadku poinformował nas Czytelnik, telefonując na nasz całodobowy numer alarmowy +48668054444.

Około godziny 12.00 na Węźle Wschód, przy wjeździe do Elbląga doszło do poważnego zderzenia dwóch pojazdów – ciężarowej Scanii i dostawczego Iveco. Na miejscu wypadku pracowały służby – Inspekcja Transportu Drogowego oraz policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy ustalają szczegóły zdarzenia.

– Na chwilę obecną jest za wcześnie aby mówić jak doszło do wypadku. Próbujemy rozpytać świadków zdarzenia i przesłuchujemy kierowcę samochodu ciężarowego marki Scania. – mówili nam na miejscu zdarzenia policjanci z drogówki. – Kierowca dostawczego Iveco trafił w bardzo ciężkim stanie do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. – dodali.

O tym jak silne było uderzenie, świadczą zdjęcia. Przód samochodu dostawczego został zmiażdżony. Na chwilę obecną wiadomo jedynie tyle, że pojazdy zderzyły się czołowo. Wkrótce więcej informacji.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Wyślij zdjęcie, film, informację lub zgłoś temat – kliknij tutaj. Czekamy całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Z kolei Jakub Sawicki, rzecznik elbląskich policjantów informuje, że zgłoszenie o wypadku dotarło o godzinie 12. – Otrzymaliśmy informację o zderzeniu samochodu dostawczego Iveco i ciężarówki z naczepą. Kierowca Iveco został zabrany w stanie ciężkim do szpitala. Policja na ten moment nie zna nawet wieku poszkodowanego mężczyzny, którego szczegółowe dane są ustalane.

„Prawdopodobnie jechał pod prąd”

– Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca ciężarówki prawdopodobnie pomylił kierunki i prawdopodobnie jechał pod prąd. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalone zostaną w szczegółowym dochodzeniu – dodał Sawicki.

 [TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Widzisz coś ważnego?
Wyślij nam zdjęcie, film informację.
Przez formularz na stronie – klikając tutaj
lub na e-mail: kontakt@expresselblag.pl
[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-arrow-circle-right” size=”20″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Informuj nas całą dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku wysyłając SMS, MMS lub telefonując: +48668054444

Komentarze