Ten film promujący wakacje w Polsce jest obłędny! Ujęcia z okolic Elbląga

0
2322

Moda na filmowanie krajobrazów z lotu ptaka nie przemija. W dobie dronów tego typu ujęcia cieszą się ogromną popularnością. To nagranie polskich miast z lotu ptaka jest rewelacyjne. Film promujący wakacje w Polsce jest obłędny!

Co prawda, na blisko 5-minutowym filmie nie zobaczymy naszego miasta, ale widać na nim dobrze znane miejsca z okolic Elbląga. Okazały Malbork, czy kraina mazurskich jezior, robią wrażenie. A Gdańsk, Gdynia i Sopot prezentują się na tym nagraniu niebywale. Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

„Holiday in Poland”, to jak sama nazwa wskazuje – krótki film zachęcający do odwiedzania Polski. I trzeba przyznać – doskonale pokazuje, dlaczego warto je spędzić właśnie u nas. Za nagranie odpowiadają Ujecialotnicze.pl – serwis, który wyspecjalizował się w kadrach z powietrza.

Na filmiku zobaczymy wszystko to, co mamy najlepsze: od górskich potoków przez jeziora po morze. Morskie kadry z bezzałogowej platformy latającej robią piorunujące wrażenie.

Obejrzymy na nich dobrze znane miejsca z Gdyni, Gdańska i Sopotu. Autorzy tego filmu nie zapomnieli o najbardziej charakterystycznych dla Trójmiasta miejscach: plażach miejskich, marinie czy zabytkowej części Gdańska z Żurawiem na czele. Zabrakło ujęć z naszego miasta, a szkoda, bo Elbląg z lotu ptaka również prezentuje się wyjątkowo. Starówka w naszym mieście, szczególnie nocą robi wrażenie. Być może władze naszego miasta powinny pomyśleć o tym aby Elbląg był obecny na takich promocyjnych filmach, zachęcających do skorzystania z wakacyjnych atrakcji.

Źródło: Radio Eska

Komentarze