Popularny kanał wśród młodzieży zniknie z TV

Popularny kanał wśród młodzieży zniknie z TV! Eska TV ma zniknąć z ekranu TV, ma dojść do zmiany nazwy i profilu kanału.

Ósemka TV ma zastąpić Eskę TV. Program muzyczno-rozrywkowy zastąpi kanał muzyczny. Jak się okazuje Eska TV ma coraz gorszą oglądalność i nie wytrzymuje ciągle rosnącej konkurencji.

Ósemka TV będzie poszerzona o ramówkę rozrywkową. Wniosek w tej sprawie znalazł się już w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji.

Eska TV startowała, gdy na polskim rynku było kilka stacji muzycznych. Obecnie jest ich już kilkanaście i ten rynek robi się nasycony. Tymczasem kanał musi zarobić na drogą koncesję naziemną w bezpłatnej telewizji cyfrowej i sfinansować techniczną emisję kanału Emitelowi.

Ósemka TV ma także mieć szerszą ofertę muzyczną, w ESKA TV przewijają się przez cały czas obecne hity radiowe i współczesne przeboje, Ósemka TV ma mieć szerszy przekrój muzyki.

Popularny kanał wśród młodzieży zniknie z TV! Zastąpi go Ósemka TV. Prezes stacji nie ujawnił jakiego typu programy rozrywkowe pojawią się w ramówce Ósemka TV.

Źródło: Wirtualna Polska

Komentarze