fot. Tomasz Kołodziejczyk - www.PortalBraniewo.pl

Tragiczny wypadek na S22 – 3 osoby nie żyją. Na węźle Frombork na wysokości miejscowości Błudowo doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych.

13 kwietnia około godziny 17:20 zderzyły się czołowo dwa pojazdy osobowe, a trzeci został uszkodzony. Na miejscu byli: policjanci, służby ratunkowe, prokuratorzy i technicy.

Kierowca Audi 21-latek jadąc w stronę Elbląga, podczas wyprzedzania uderzył w Volkswagena  na rosyjskich rejestracjach – tak wynika to z relacji świadków. Obaj kierowcy zginęli na miejscu. Zginęła także pasażerka volkswagena – Rosjanka.

W wypadku uczestniczył także kierowca opla, który widział zderzenie obu samochodów, sam jechał jakieś 70-80 km/h, kierowca Audi zdecydowanie więcej. Kierowca Audi wyprzedał kierowcę Opla i zderzył się czołowo z Volkswagenem.

W wyniku wypadku zginęły trzy osoby a dwie zostały ranne, które zostały już odwiezione do szpitala. Droga S22 – w obu kierunkach – była przez dłuższy czas całkowicie zablokowana. Na miejscu tragicznego wypadku pracowali technicy policyjni, prokurator oraz biegli z zakresu medycyny sądowej. Pojazdy były kierowane objazdami.

Tragiczny wypadek na S22 – 3 osoby nie żyją. Ofiarami śmiertelnymi są: Polak i dwoje Rosjan. Dwie osoby dodatkowo zostały ranne. Są nimi pasażer Volkswagena oraz pasażerka Audi. Osoby te zostały przewiezione ambulansami ZRM do szpitala.

Okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci.

Komentarze