Nowa promocja Polskiego Busa dla elblążan. Już jutro, 13 kwietnia, rozpoczyna kursowanie linia P1 Gdańsk – Elbląg – Ostróda – Mława – Warszawa w nowej odsłonie. Dzięki temu mieszkańcy Elbląga, Ostródy oraz Mławy zyskują nowe, dogodne połączenie z Gdańskiem w ramach trzech kursów dziennie w każdą stronę.

Z tej okazji Polski Bus przygotował dla Was wyjątkową ofertę – podróże na wszystkich trasach w ramach tej linii, realizowane pomiędzy 13 a 24 kwietnia są aż o 30 procent tańsze.

Promocyjne bilety można rezerwować już teraz, korzystając z kodu promocyjnego: P1. Macie czas do piątku, 15 kwietnia. Nie zapominajcie, że ich liczba jest ograniczona – nie pozwólcie, by inni Was ubiegli w planowaniu pierwszych wiosennych wypadów nad morze lub do Stolicy. Oferta nie dotyczy bezpośrednich kursów pomiędzy Warszawą i Gdańskiem.

Przypominamy, że za wszystkie bilety na podróże z PolskiBus.com warto płacić za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK, by dodatkowo odebrać nagrodę w wysokości 20% kwoty każdej transakcji.

Przedstawiciele Polskiego Busa zachęcają elblążan do uważnego śledzenia newsów na stronie internetowej przewoźnika oraz w lokalnych mediach. Jak zapowiadają – połowa kwietnia to okres wielu pozytywnych zmian w PolskiBus.com, a co za tym idzie, wielu niespodzianek, które dla Was mamy!

ZOBACZ TAKŻE – WYDARZENIA Z POLSKI, ŚWIATA, CIEKAWOSTKI 
PRZY WSPÓŁPRACY EXPRESS ELBLĄG Z X-NEWS.

Komentarze