Choć Express Elblag świętował będzie pierwszą rocznicę dopiero 8 lipca, publikacje filmów i zdjęć zaczęliśmy dużo wcześniej na Facebooku. Nie tak dawno minął właśnie rok odkąd jesteśmy z Wami w tym portalu społecznościowym.

Postanowiliśmy wybrać się z Wami w krótką, sentymentalną i już historyczną podróż po Elblągu, bo sekundowe kadry z filmu, to wydarzenia, które miały miejsce od 4 kwietnia 2015 roku do 4 kwietnia roku 2016.

Nie wszystkie momenty – miejsca i wydarzenia kulturalno-polityczne, podczas których obecni byliśmy z naszą kamerą, zdołaliśmy zawrzeć w filmie, bo jest ich naprawdę dużo. Przygotowując film podsumowujący rok naszej obecności na Facebooku, doszliśmy do wniosku, że Elbląg wcale nie jest taki nudny, jak wielu zwykło uważać. Pewnie, że wydarzeń i rozrywki dla mieszkańców może być więcej, ale w 2015 roku trochę się działo, o czym przekonać się możecie, oglądając film.

Reporterzy Express Elbląg, oprócz tego, że byli obecni w wielu miejscach, w których dochodziło do różnych zdarzeń czy wypadków, byli przede wszystkim tam, gdzie byliście Wy – elblążanie. Wspólnie z Wami bawiliśmy się podczas przeróżnych imprez. Między innymi w czasie Dni Elbląga, Święta Chleba, czy podczas Pucharu Europy w Nordic Walking. Byliśmy na Starym Mieście i świętowaliśmy z Wami przed Bożym Narodzeniem, a później w Święto Trzech Króli. Z naszą kamerą byliśmy też podczas otwarcia nowego basenu na Moniuszki i w wielu innych miejscach, podczas różnych wydarzeń. Czasem tak po prostu pokazywaliśmy Wam Elbląg, bo zawsze przygotowując relację fotograficzną czy wideo, pamiętamy także o tych, którzy żyją z dala od swojego miasta, na emigracji.

[TS_VCSC_Title_Typed fixed_addition=”true” title_strings=”145 kadrów, czyli rok wstecz w Elblągu. Obejrzyj poniższy film ” wrapper=”h4″ title_mobile=”145 kadrów, czyli rok wstecz w Elblągu. Obejrzyj poniższy film ” font_family=”Default:regular” font_size=”25″ font_color=”#ff0000″ cursorcolor=”#006be5″ el_file=””]


Komentarze