Kobieta zasłabła za kierownicą i uderzyła w drzewo - fot. Express Elblag

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś około 17.35 na ulicy Kościuszki. Kobieta kierująca osobowym nissanem uderzyła w drzewo.

Jak udało nam się ustalić, kobieta kierująca nissanem jechała w kierunku ulicy Agrykola. Na prostym odcinku drogi, z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i z dużą siłą uderzyła w przydrożne drzewo. Na szczęście nic poważnego kierującej się nie stało.

– Będziemy ustalać jak doszło do tego zdarzenia. Na tą chwilę jest za wcześnie aby stwierdzić jednoznacznie dlaczego kobieta zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Kierująca twierdzi, że nie pamięta tego co się wydarzyło. Mówiła też, że źle się czuła i najprawdopodobniej zasłabła. – mówili nam policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji, którzy pracowali na miejscu wypadku.

Oprócz funkcjonariuszy policji na miejsce wezwano także ratowników medycznych oraz strażaków, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali wyciekłe z pojazdu płyny.

– Widziałem to zdarzenie. Kobieta w ogóle nie hamowała. Zjechała z drogi nagle i z dużą siłą uderzyła w drzewo. Samochód po uderzeniu odbił się od drzewa. Ta pani jechała micrą sama. – mówił nam z kolei świadek wypadku, który przejeżdżał ulicą Kościuszki, gdy doszło do zdarzenia.

– Najprawdopodobniej, to właśnie zasłabnięcie 38-letniej kierującej było przyczyną tego zdarzenia. Kobieta została przewieziona do szpitala ale po uderzeniu samochodem w drzewo, nie odniosła żadnych obrażeń. Ratownicy zabrali kierującą na badania, w związku ze zasłabnięciem. – mówi nam podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Komentarze