Lidl wycofuje całą partię!

Lidl wycofuje całą partię, znaleziono fragment ostrza noża tapicerskiego! Wszystko przez to, że jeden z internautów zamieścił zdjęcie na facebooku. W cieście z cukierni Lidla znalazł ostrza noża tapicerskiego – podało RMF FM

Zdjęcie zostało zamieszczone na profilu: „Hejted Wronki” z opisem:  „Ciastko było z niespodzianką, jaką okazał się zatopiony w pierniku kawałek ostrza od noża do tapet”

Na reakcję właściciela sieci Lidl nie trzeba było długo czekać, zareagował błyskawicznie pisząc: „Przepraszamy za opisaną sytuację. Abyśmy mogli to dokładnie zweryfikować, niezbędne jest zgłoszenie sprawy poprzez formularz dostępny na naszej stronie: tak.to/FBformularz. Pomocne w takiej sytuacji jest podanie numeru partii produktu. Nadesłane zgłoszenie jest sprawdzane przez Dział Jakości, który zajmuje się weryfikowaniem artykułu, po czym udzielana jest odpowiedź na podany przez nadawcę kontakt. Zapewniamy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby w pełni wyjaśnić sytuację”

Na stronie Lidl pojawił się później jeszcze jeden komunikat:

„Jak poinformował nas dostawca, na terenie zakładu produkcyjnego oraz samej produkcji obowiązuje zakaz stosowania takich ostrzy. Ponadto każdy produkt jest badany za pomocą czułego wykrywacza metalu. Jednak mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo naszych klientów, zdecydowaliśmy o wycofaniu tej partii piernika”

Skąd się wziął fragment ostrza noża tapicerskiego w cieście, to pytanie zostaje bez odpowiedzi.

Lidl wycofuje całą partię, znaleziono fragment ostrza noża tapicerskiego!

Źródło: RMF FM

Komentarze