Tu znajduje się nowy sklep z grami - Gekon Elbląg

Nie lada gratka dla graczy w Elblągu. Powstał nowy sklep z grami, konsolami i innymi akcesoriami. Tym samym pojawiła się niebywała okazja – tak zakupu, jak i odsprzedaży gier – nowych i używanych.

Nowy sklep, który zapewne ucieszy wszystkich fanów gier, powstał w Elblągu przy ulicy Hetmańskiej 11/15. Aby go znaleźć należy zejść schodami w dół – wejście od strony Hetmańskiej przy parkingu obok pasażu. A warto to miejsce odwiedzić jak najszybciej z kilku powodów.

Najniższe ceny nowych gier! Najwyższe ceny w skupie używanych gier!

Sklep zaczął działalność w Elblągu 1 kwietnia 2016 roku. Kupić w nim możecie najnowsze gry, w najniższych cenach na rynku. Taniej niż w dużych, sieciowych marketach. Co ciekawe, gracze mogą w tym sklepie również odsprzedać swoje gry lub wymienić na inną. Ci, którzy zdecydują się na sprzedaż gry, zapewne zadowoli fakt, że w Gekon Elbląg zrobią to najkorzystniej. Sklep oferuje najlepsze ceny za gry używane. Gdy zdecydujesz się sprzedać swoją grę – w Gekon otrzymasz więcej niż w lombardach. Natomiast w najniższej cenie kupicie najnowsze tytuły gier.

Pierwszych 100 klientów otrzyma dodatkowo atrakcyjne karty rabatowe. Warto więc już dziś odwiedzić Gekon Elbląg przy ulicy Hetmańskiej w Elblągu.

Wynajem konsol do gier

Organizujesz przyjęcie, imprezę albo turniej i chcesz je uatrakcyjnić o najnowsze technologie bez ponoszenia dużych nakładów finansowych? Z Gekon Elbląg to dziecinnie proste! Najnowsze konsole możesz po prostu wynająć. Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.

Gekon Elbląg

Sklep specjalizuje się w sprzedaży konsol, gier i akcesoriów. W ofercie posiada kilka tysięcy pozycji (gry nowe, używane, konsole, akcesoria) i na bieżąco oferta jest aktualizowana. Priorytetem sklepu jest oferowanie jak najlepszych cen oraz zadowolenie klientów. Sklep należy do sieci Gekon, która w Polsce działa od 2002 roku.

Gekon – to sklep stworzony przez graczy dla graczy! W Elblągu przy ulicy Hetmańskiej 11/15, fani gier znajdą wszystko to czego szukają. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku od godz. 10 do 18. A w soboty od 10 do 14.

[TS_VCSC_Icon_Font icon=”ts-awesome-facebook-square” size=”30″ animation=”ts-infinite-css-flash” color=”#ff0000″] Więcej informacji o sklepie Gekon w Elblągu znaleźć możecie na Facebooku – klikając tutaj.

Znajdź na Mapie - Gekon Elbląg

Komentarze