Co było żartem a co nie? Czyli Express na Prima aprilis. Wczoraj był 1 kwietnia, dzień żartów. W ten dzień pokusiliśmy się aby zrobić Wam psikusa, zrobiliśmy go 2 razy!

Pierwszym naszym żartem była publikacja o apartamencie dla imigrantów, który rzekomo miałby powstać w miejsce budynku sądu. Nic takiego nie będzie miało miejsca, jednak z dochodzących do nas słuchów, żart się przyjął, wielu z Was uwierzyło w tą publikację. Oto niektóre komentarze:

Niech zrobią apartamenty dla Polaków , mieszkańców miasta a nie ludzie w tych czasach śpią po przestankach ! (…)”

A jak starałam się o mieszkanie to nie było mieszkań,a dla brudasów budują!!!!! dadzą im kasę meble i co jeszcze????

Nie mają dla swoich a robią dla obcych

To tylko niektóre komentarze, spływały do nas informację, że żart się udał, co nas osobiście cieszy.

Drugim żartem na Prima aprilis była publikacja o ciszy nocnej dla zwierząt w Elblągu. U nas to żart w Białorusi rzeczywistość. Rząd Białorusi wprowadza ciszę nocną dla zwierząt
• Koty nie będą mogły miauczeć, a psy szczekać między godziną 23.00 i 7.00 rano
• Obostrzenia dotyczą nie tylko mieszkań w blokach, ale też prywatnych domów
• Za naruszenie ciszy nocnej właścicielom będą grozić wysokie grzywny. W tym przypadku także udało nam się w części z Was wkręcić.

Wczoraj z naszej strony nie zabrakło też prawdziwych wiadomości. Wśród nich były gangsterskie porachunki, do których będziemy jeszcze wracać, nowe zabawki od Apple w elbląskim Media Markt oraz koncert Lady Pank w Elblągu, choć są naszym mieście osoby, które celowo wprowadzały elblążan w błąd, że koncert jest prima primaaprilisowym żartem, ale to już temat na osobną publikację.

Tak nam upłynął Prima aprilis, a Wam jak się udały żarty? 🙂

Komentarze