Sądu nie będzie, będzie apartament dla imigrantów!

Sądu nie będzie, będzie apartament dla imigrantów! Miał być sąd, jednak Rada Miasta zdecydowała, że 2 sądy na miasto Elbląg to stanowczo za dużo.Na ostatniej sesji RM, władze miasta podjęły decyzję, że budynek sądu zastąpi apartament dla imigrantów i to nie byle jaki!

Apartament dla imigrantów będzie wyposażony w pokoje Deluxe – Przestronne i eleganckie pokoje Deluxe, składające się z osobnej sypialni i pokoju dziennego oraz pokoje tak zwane prezydenckie – pokój o powierzchni 105 m2 jest wyjątkowym, narożnym apartamentem, składającym się z dużej sypialni, przestronnego pokoju dziennego połączonego z jadalnią dla ośmiu osób, oddzielnej garderoby, kuchni, powiększonej, marmurowej łazienki z jacuzzi i osobnym prysznicem.

Oprócz pokoi apartament dla imigrantów będzie miał specjalne atrakcje:

–  Upominek powitalny

–  Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu

–  Bezpłatny barek z napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi

–  Ekspres do kawy Nespresso, stacja dokująca do i-Poda, radio, DVD

– Bezpłatne pranie lub prasowanie

Jak udało nam się ustalić, trwają także pracę nad zabezpieczeniem budynku i naszych gości imigrantów, W Elblągu planowane jest rozszerzenie działalności Straży Miejskiej, ma dostać ona broń i wzrośnie w niej zatrudnienie prawie dwukrotnie. Powód? Każdy imigrant dostanie osobistego ochroniarza w postaci strażnika miejskiego, oprócz tego Straż Miejska będzie pełniła funkcję ochrony nowego budynku w Elblągu, czyli apartamentu dla imigrantów.

Sądu nie będzie, będzie apartament dla imigrantów, co Wy na to?

Komentarze