Lady Pank w Elblągu. Koncert na Fabrycznej 5 - fot. Express Elblag

Rewelacyjny koncert na Fabrycznej. Dziś w Elblągu wystąpił zespół Lady Pank. Grupa zaprezentowała przed mieszkańcami naszego miasta największe swoje przeboje, a koncert w Elblągu otwiera jubileuszową trasę Lady Bank. Zespół obchodzi swoje 35-lecie.

Kto nie był niech żałuje. Tak rewelacyjnego koncertu w Elblągu nie było dawno. Wydarzenie przespały władze naszego miasta, bo Lady Pank właśnie od Elbląga rozpoczął jubileuszową trasę koncertową z okazji 35-lecia istnienia. Miasto mogło wykorzystać ten fakt do promocji Elbląga.

Zamiast wsparcia, organizatorzy dzisiejszego koncertu spotkali się z problemami i rzucaniem im kłód pod nogi. Komuś bardzo zależało aby ta impreza się nie odbyła, i robił wszystko aby organizatorom zaszkodzić. Plakaty w mieście były zaklejane informacjami, które sugerowały że koncert został odwołany. Podobną akcję przeprowadzono na Facebooku. Niestety, działania tych którzy chcieli zaszkodzić, odniosły odwrotny skutek. Sprzedano wszystkie bilety i Lady Pank zagrał dla elblążan rewelacyjny koncert.

Lady Pank to jeden z najpopularniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Na scenie są od 1981 roku. Przez ten czas wydali 17 albumów i na koncie mają takie przeboje jak: „Tańcz głupia tańcz”, „Fabryka Małp”, „Mniej niż zero”, „Sztuka latania”, „Kryzysowa narzeczona” czy „Wciąż bardziej obcy”, czy „Zawsze tam gdzie Ty”. Większość z tych hitów mogli usłyszeć elblążanie.

Ciekawostką jest, że Panowie z Lady Pank jako jeden z niewielu zespołów na świecie, w 1983 roku byli tak rozchwytywani, że zagrali więcej koncertów niż jest dni w roku!

Podczas trasy koncertowej z okazji 35-lecia Lady Pank, rockmani zawładną scenami muzycznymi w polskich miastach! Możemy się spodziewać wyjątkowego show pełnego emocji. Tak jak to było dziś w Elblągu. Jutro Lady Pank zagra w Sopocie. Brawa dla organizatorów, że nie poddali się, mimo wielu przeciwności i zorganizowali fenomenalny koncert. My wiemy już dziś, że koncert Lady Pank na ulicy Fabrycznej w Elblągu (w budynku Pujan), to dopiero początek imprez jakie będą się tam odbywać. Dzisiejsze wydarzenie potwierdziło, że to miejsce idealnie nadaje się właśnie na takie koncerty.

Komentarze