Ludzie potrafią być potworami i wielokrotnie się o tym przekonywaliśmy. Nie wyobrażamy sobie, jak można skrzywdzić bezbronne zwierzę, które pełne ufności i nadziei zawsze będzie podążało ścieżkami swojego właściciela. Niestety są tacy, którzy to w perfidny sposób wykorzystują…

pies-ktory-mial-byc-zjedzony-2

Grupa obrońców praw zwierząt Nabiya Irion Hope Project z Korei Południowej była w szoku, gdy odkryli, co znajduje się w koszu na śmieci. Z pojemnika dochodził płacz… Okazało się, że w środku leżał młody labrador. W Korei niestety cały czas praktykuje się spożywanie mięsa z psów. Ta suczka miała także trafić na czyjś stół, ale z racji tego, że znajdowała się w fatalnych warunkach, jej łapy zaczęły gnić i ktoś po prostu postanowił wyrzucić ją na śmietnik. Nikt nie wiedział, czy zwierzę przeżyje.

Zwierzę niewyobrażalnie cierpiało. Z fabryki mięsa zostało wyrzucone po prostu na śmietnik… Ratownicy byli w szoku, gdy znaleźli psa w worku na śmieci. Natychmiast przewieziono go do weterynarza, który niestety nie mógł uratować łap labradora – musiały zostać amputowane.

Wszyscy wierzyli w to, że szczeniaczek przeżyje i udało się! Chi Chi (bo tak nazwano psa) jest prawdziwym i dzielnym wojownikiem. Nawet bez łapek stara się chodzić i nie poddaje się.

Po kilku miesiącach udało się dopasować także odpowiednie protezy i suczka uczy się w nich chodzić.

pies-ktory-mial-byc-zjedzony-4

O jej losie dowiedziała się pewna amerykańska rodzina, która nie mogła wyobrazić sobie, że w taki sposób można krzywdzić zwierzęta. Bardzo zależało im na adopcji Chi Chi, która trafiła do nich po kilku tygodniach. Teraz mieszka w Arizonie i cieszy się życiem w kochającej rodzinie. Po raz pierwszy może poczuć zapach świeżej trawy i w końcu czuje się kochana.

Chi Chi bardzo szybko rośnie i stare protezy już na nią nie pasują, dlatego teraz czeka na nowe.

pies-ktory-mial-byc-zjedzony-7

Rodzina jest zakochana w swoim czworonożnym przyjacielu. Chcą jej dać wszystko, co najlepsze i nie wyobrażają sobie, że mogliby teraz być bez niej. Tragiczna historia, która ma dobre zakończenie.

pies-ktory-mial-byc-zjedzony-8

Źródło: POPULARNIE.PL

Komentarze