KMP Elbląg: Na święta nie wróci do domu. Policjanci z Elbląga zatrzymali 23-latka poszukiwanego siedmioma listami gończymi.

Jak informuje Jakub Sawicki, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – 23-letni Michał M. był poszukiwany od września 2015 roku. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Został zatrzymany wczoraj w na ulicy Dolnej w Elblągu.

Wcześniej mężczyzna był karany za uszkodzenie mienia i kradzieże. Do odbycia kary miał w sumie 5 lat. Podczas zatrzymania stawiał opór. Policjanci użyli siły i środków przymusu.

Ten młody mężczyzna najbliższe 5 lat spędzi za kratami aresztu. Siedem miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, między innymi podróżując po kraju. „Wpadł” wczoraj w Elblągu.

– Został zatrzymany przez policjantów kryminalnych o godzinie 21.30 na ulicy Dolnej. Próbował siłować się z mundurowymi. Został obezwładniony i trafił do policyjnej celi. Był poszukiwany do odbycia kary, między innymi za kradzieże i niszczenie mienia. – dodaje Jakub Sawicki.

7 osób nadal poszukiwanych

Na stronie internetowej elbląskiej policji opublikowanych jest osiem wizerunków osób, poszukiwanych do różnych spraw. I tak np. najmłodsza poszukiwana kobieta ma 26 lat, a najstarsza 62. Z poszukiwanych mężczyzn, najmłodszy ma 36 lat, a najstarszy 62.

Siedmiu innych mieszkańców poszukuje elbląska policja. Mieszkańcy naszego miasta poszukiwani są przez Sąd w związku z popełnieniem różnych przestępstw. Poszukiwani są między innymi poważni przestępcy, ale są i tacy, których policja poszukuje w związku z niepłaceniem alimentów. Ich wizerunki publikowaliśmy wcześniej na naszych łamach. Aby poznać listę poszukiwanych – kliknij tutaj.

Komentarze