Krystek - Trojmiasto-Sopot-Elblag |Fot. Kulisy24.com|

Wspólnik „Krystka” z zarzutami pedofilii! W sierpniu zeszłego roku pisaliśmy o przestępcy działającym w Trójmieście i w Elblągu. Wówczas policja i prokuratura miała już sporo dowodów przeciw Krystianowi vel Krystkowi.

Dziś (22 marca) gdańscy śledczy postawili zarzuty Marcinowi T., dla którego pracował łowiący nastolatki „Krystek”. Mężczyzna jest współtwórcą sieci sopockich klubów. O działalności „Krystka” pisaliśmy na naszych łamach kilka razy (więcej tutaj)

Teraz przyszedł czas na Tomasza T. dla, którego pracował łowiący nastolatki „Krystek”. 22 marca śledczy postawili mu zarzuty. – Mężczyzna podejrzany jest o to, że dwukrotnie doprowadził do współżycia z małoletnią poniżej lat 15 i obcował z małoletnią powyżej
lat 15 w zamian za korzyść majątkową. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności – poinformował w oficjalnym komunikacie Michał Sienkiewicz z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. – podaje e-reporter.

– Główny zarzut dotyczy okresu, kiedy nie znałem Krystiana W. Poznałem go 2 lata potem, więc z pozycji dziennikarskiej bardzo ciekawe. Ktoś przestrzelił – stwierdzi Marcin T. w rozmowie z Reporterem. – Poza tym w tamtym czasie nie byłem najemcą budynku w Pucku. Wtedy była tam firma informatyczna a ja wynajmowałem go dopiero 2011 roku. Więc znowu skucha. Od początku do tego żądano, żeby mnie zaatakować taki był cel – twierdzi Marcin T. – czytamy w e-reporter.pl

O sprawie Express pisał wielokrotnie. Mamy stały kontakt z dziennikarzami śledczymi, którzy ujawnili działalność Krystka. Szerzej można przeczytać o tym tutaj.

Źródło: e-reporter.pl

Komentarze