Już 21 maja o godzinie 20.30 SARSA wystąpi w Elblągu! Artystka zagości na scenie klubu Sąsiedzi! Zapraszamy!

Sarsa to kompozytorka, autorka tekstów, grająca na instrumentach klawiszowych i ukulele.
Laureatka licznych konkursów na twórczość własną. Fluktua, TakloopNie, SarsaParilla, Emma Nuci Organic, to tylko niektóre z jej projektów muzycznych zakorzenionych w szeroko pojętej muzyce alternatywnej.

Współtworzyła wiele projektów eksperymentując z muzyką od jazzu, poezji śpiewanej po alternatywnego rocka i muzykę elektroniczną. Jej charakterystyczny wokal stylistycznie stawiany był obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia, CocoRosie. Młoda wokalistka została doceniona i zwróciła uwagę dziennikarzy radiowej Trójki i Czwórki.

Jej twórczość alternatywna cieszyła się również popularnością w radiach lokalnych. Sarsa od najmłodszych lat pisze własną muzykę. Jej autorskie kompozycje zostały docenione na licznych konkursach i festiwalach muzycznych.

Do najbardziej dla siebie znaczących Sarsa zalicza:

  • 2011 Konkurs Niemen NonStop, gdzie otrzymała I nagrodę w kategorii: „Twórczość Własna” za utwór „Come closer”, oraz została dodatkowo wyróżniona za interpretację kompozycji Czesława Niemena.
  • 2013 roku z zespołem FLUKTUA nagrała EP’kę „SICK&FAST”.
  • 2012 roku Sarsa dołączyła do projektu TakLoopNie. Współpraca zakończyła się wydaniem płyty pt. „Człowiek w Zielonym Korytarzu”, gdzie można usłyszeć Sarsę między innymi w duecie z Igorem Herbutem znanym z zespołu LemOn. W projekcie pojawia się również Dawid Podsiadło. Dodatkowo, w tym samym czasie Sarsa stworzyła squad SarsaParilla, z którym grała koncerty w stylu emo. Dance pop’u.
  • 2013 roku Sarsa nagrała emocjonalny utwór pt. „Chill” , który stał się zwiastunem jej solowych działań i prac przy debiutanckiej płycie.
  • 2014 roku Sarsa zaśpiewała gościnnie sensualny duet z Krzysztofem Kiljańskim. Utwór „Ktoś między nami” znajduje się na płycie Krzysztofa Kiljańskiego i stał się pierwszym singlem promującym płytę artysty.

ELBLAG

Komentarze