Policjanci z Elbląga zatrzymali uzbrojonego sprawcę rozboju z Ostrołęki - fot. Express Elblag

Sukces policjantów z prewencji Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Po krótkim pościgu zatrzymali dziś uzbrojonego sprawcę rozboju. Mężczyzna poruszający się volkswagenem golfem, gdy zorientował się, że nie ma szans na ucieczkę, oddał się w ręce policjantów.

Policjanci z Elbląga otrzymali informację o tym, że w naszym mieście może pojawić się sprawca rozboju poszukiwany przez policję z innego województwa. Według informacji przekazanych policjantom, mężczyzna miał poruszać się samochodem marki volkswagen golf. Od chwili otrzymania tych informacji, policjanci z Elbląga patrolowali ulice, którymi poszukiwany mógł wjechać do naszego miasta.

Dziś, 23 marca 2016 roku, około godziny 16 poszukiwany samochód pojawił się w Elblągu. Natychmiast za golfem ruszyli policjanci. Po krótkim pościgu, gdy kierujący volkswagenem zorientował się, że nie ma szans na ucieczkę, oddał się w ręce policjantów.

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z Jakubem Sawickim, rzecznikiem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Elblągu – zatrzymany dziś przez policjantów z prewencji mężczyzna był poszukiwany przez policjantów z Ostrołęki. Podczas zatrzymania w Elblągu, 34-letni Daniel D. miał przy sobie broń. Teraz funkcjonariusze sprawdzać będą czy to broń ostra.

Wczoraj w Ostrołęce doszło do rozboju, którego dokonał zatrzymany dziś w Elblągu mężczyzna. 34-latek grożąc kobiecie bronią, ukradł jej samochód, którym dziś przyjechał do naszego miasta.

– 34-letni sprawca rozboju z Ostrołęki, którego zatrzymali elbląscy policjanci, najprawdopodobniej już jutro zostanie przetransportowany do jednostki policji, która go poszukuje, czyli do Ostrołęki. – mówi Jakub Sawicki, który dodaje, że podczas zatrzymania Daniela D., policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Najprawdopodobniej mężczyzna prowadził auto w stanie nietrzeźwym.

Policjanci z Elbląga zatrzymali uzbrojonego sprawcę rozboju z Ostrołęki - fot. Express Elblag
Policjanci z Elbląga zatrzymali uzbrojonego sprawcę rozboju z Ostrołęki – fot. Express Elblag

Komentarze