Napad na stacji Shell w Elblągu. - fot. Express Elblag

Na stacji paliw Shell w Elblągu doszło do nietypowego zdarzenia. Napastnicy zniszczyli samochód osobowy marki mercedes, a jego właściciel trafił do szpitala.

Wszystko wyglądało jak w scenach z filmu sensacyjnego. Kilku mężczyzn, którzy mieli przy sobie niebezpieczne narzędzia, podjechało do samochodu marki Mercedes, którego właściciel próbował pojazd zatankować.  Doszło do ostrej wymiany zdań oraz do bójki. Sprawcy uszkodzili także samochód. Powybijali szyby, uszkodzili karoserię.

– Według wstępnych naszych ustaleń, mężczyźni mieli między sobą jakieś rozliczenia i w ten właśnie nietypowy sposób, próbowali sprawę „załatwić”. Uszkodzeniu uległ pojazd osobowy, a jego kierowca trafił z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala. – informuje nas podkom. Krzysztof Nowacki z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Jak udało nam się ustalić, policjanci na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady oraz niebezpieczne przedmioty należące do napastników. Znaleziono między innymi kastet. Kryminalni zabezpieczyli także monitoring ze stacji paliw oraz nagrania z kamer miejskiego monitoringu.

– Trwa ustalanie tożsamości napastników. Ich zatrzymanie to tylko kwestia czasu. – dodaje podkomisarz Nowacki.

Po zdarzeniu, stacja paliw na kilka godzin została zamknięta. Na miejscu pracowali policjanci kryminalni, technicy policyjni oraz przewodnicy psów.

Napad na stacji Shell - fot. Express Elblag
Napad na stacji Shell – fot. Express Elblag

Widzisz coś ważnego? Jesteś świadkiem zdarzenia?
Daj znam znać! Na Twoje anonimowe zgłoszenia czekamy całą dobę!
Informacje, zdjęcia lub filmy wysyłać możecie:
– przez formularz na stronie klikając tutaj
– na e-mail: kontakt@expresselblag.pl

Komentarze