Mieliście już możliwość pracy z końmi? A może dopiero chcecie rozpocząć przygodę z tymi wspaniałymi zwierzętami? Chcecie czuć satysfakcję z pracy, a także jeździć konno? Zostańcie wolontariuszami i stańcie się częścią zespołu „Końskie Zdrowie”.

Fundacja „Końskie Zdrowie” rozpoczyna rekrutację na wolontariat. Ofertę kierujemy do osób w każdym wieku. Do zadań wolontariuszy będzie należało, między innymi oswajanie koni, nauka posłuszeństwa, czyszczenie i pielęgnacja. W ramach wolontariatu Fundacja oferuje jazdę konną, po niezwykle atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, doświadczenie i niezapomniane wspomnienia.

Oprócz leczenia dzieci niepełnosprawnych hipoterapią, fundacja organizuje zawody konne (ujeżdżanie, skoki), a także różnego rodzaju imprezy rekreacyjne dla całych rodzin. Najbliższe zawody odbędą się 18 czerwca br. i zostaną połączone z wieloma atrakcjami dla elblążan. Planujemy w nich udział znanych aktorów, między innymi udział Marka Siudyma, który jest wieloletnim przyjacielem Fundacji i instruktorem jeździectwa. Żeby sprawnie przygotować imprezę tej rangi liczymy na współpracę ludzi dobrej woli, którzy przyłączą się do naszego zespołu i zostaną wolontariuszami.

Rekrutacja potrwa od 21 marca do 1 kwietnia 2016r.

Grafik spotkań wolontariuszy będzie ustalony na podstawie zebrania w dniu 2 kwietnia (sobota) 2016r. o godzinie 11.oo w Fundacji „Końskie Zdrowie” przy ul. Okólnik 4 w Elblągu.

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na adres e-mail: fkz@elblag.com.pl lub pod telefonem 601 473 550.

[TS_VCSC_HTML5_Audio audio_mp3_local=”21204″ audio_poster=”21224″ audio_title=”Zaproszenie do Fundacji Końskie Zdrowie. Mówi Aleksander Obrycki. Fot. Justyna Sawicka” el_file=””]

Jak dojechać do Fundacji "Końskie Zdrowie"?

Komentarze