Ile jest dziewczynek na tym zdjęciu?

Ile jest dziewczynek na tym zdjęciu? Już znamy odpowiedź! Jakiś czas temu jedna z użytkowniczek Instagrama udostępniła to zdjęcie i z pewnością nie spodziewała się, że zyska ono aż taką popularność.

Internauci zaczęli bowiem zastanawiać się, ile dziewcząt znajduje się na zdjęciu. Wśród 2,5 tysięcy odpowiedzi najczęściej powtarzającymi się liczbami są 2, 3 i 4. Niektórzy podawali liczbę nawet dwucyfrową. No cóż, ilu ludzi, tyle odpowiedzi. A ile jest ich według was?

Szukanie odpowiedzi na to pytanie na szczęście nie będzie musiało spędzać nikomu snu z powiek. Po głębszym przeanalizowaniu fotografii rozwiązanie zagadki wydaje się być wyjątkowo proste, choć niekoniecznie jest tak na pierwszy rzut oka.

Ta zagadka tylko z pozoru wydaje się prosta. Całemu zamieszaniu winne jest lustro, w które spoglądają sfotografowane dziewczyny. Jak uważacie, ile osób znajduje się na zdjęciu szwajcarskiej fotografki?

Zdjęcie wykonane przez szwajcarską fotograf Tizianę Vergari wyostrzyło wzrok setek internautów. Wszyscy zastanawiają się, ile dziewczynek znajduje się na obrazku. Odpowiedź nie jest wcale taka oczywista.

Wszyscy, co byli ciekawi, dziś mogą zaspokoić swoją ciekawość, ponieważ pojawił się w serwisie youtube film, objaśniający ile dziewczynek jest na załączonej fotografii. Ciekawi jesteśmy, czy  wasze przypuszczenia się sprawdziły?

Ile jest dziewczynek na tym zdjęciu? Już znamy odpowiedź! Zobacz film:

źródło: instagram.com

Komentarze