Pomóż policji w ustaleniu sprawcy!

Pomóż policji ustalić włamywacza! Po raz kolejny policjanci zwracają się do mieszkańców Elbląga o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu osiedlowego.

Na nagraniu widać, jak sprawca włamuje się do volkswagena, kradnie głośniki, wzmacniacz, skrzynkę z narzędziami i plastikowy kanister z 15 litrami paliwa.

Dzięki informacjom policjanci mogą skuteczniej i przede wszystkim szybciej działać. Dziękujemy za te, które trafiały do nas po publikacji wizerunku „fałszywego policjanta”. Dzięki Państwa wskazówkom funkcjonariusze mają już pewne ustalenia w tej sprawie. Jednak jak na razie nie możemy jeszcze o nich mówić.

Włamanie do volkswagena golfa miało miejsce 08 marca br. o godzinie 5:04 na ulicy Gwiezdnej w Elblągu. Tam kamery osiedlowego monitoringu zarejestrowały mężczyznę w wieku 30-35 lat, który włamał się do samochodu i ukradł z niego dwa głośniki, wzmacniacz, skrzynkę narzędziową i 15 litrów paliwa w plastikowym kanistrze. Starty to 600 zł. Dalej mężczyzna się oddala, znika z zasięgu kamer i ślad po nim się urywa.

Policjanci prowadza w tej sprawie dochodzenie. Miedzy innymi przesłuchali mieszkańców, a technicy kryminalistyki zabezpieczyli na miejscu ślady.

Zwracamy się do wszystkich, którzy rozpoznają na filmie mężczyznę o kontakt z prowadzącym postępowanie (055-230-16-00 lub końcówka 16-19, 997 i 112). Informacje można też przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl . Zapewniamy całkowitą anonimowość.

2

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Komentarze