PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz połączeń na podróże realizowane między 13 kwietnia a 11 maja. Jednak to nie koniec niespodzianek. Elblążanie Polskim Busem dojadą do Trójmiasta. Będą trzy kursy dziennie z Elbląga do Gdańska i z Gdańska do Elbląga.

Wraz z nowym rozkładem mieszkańcy Elbląga będą mogli komfortowo dotrzeć do Trójmiasta w ramach linii P1 Warszawa – Gdańsk. Autokary na tej trasie będą się także zatrzymywać w Ostródzie i Mławie. Linia w zmienionej postaci rozpocznie kursowanie 13 kwietnia. Bilety w ramach nowego kalendarza można rezerwować już teraz na www.polskibus.com, ceny rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Od 13 kwietnia nastąpią zmiany na linii P1 Warszawa – Gdańsk, do której włączone zostaną Mława, Ostróda i Elbląg. Autokary PolskiBus.com będą wykonywać 3 kursy dziennie przez te miasta. Wyjazdy z Elbląga w kierunku Gdańska będą odbywać się o 12:50, 20:50 oraz 3:50, a w kierunku Warszawy o 7:40, 15:40 oraz 00:40.

Na linii P1 pojawi się również możliwość zakupu biletu ze zniżkami ustawowymi. Szczegóły na temat wysokości zniżek oraz wykaz osób, które są uprawnione do skorzystania z nich, można znaleźć na stronie http://www.polskibus.com/pl/najczesciej-zadawane-pytania.htm zakładka Rezerwacje.

„Wiosenny kalendarz przynosi wiele wspaniałych nowości. Nasza nowa propozycja dotycząca zmian na linii P1 Warszawa – Gdańsk powinna w szczególności spodobać się mieszkańcom Elbląga. Zyskują oni bowiem zupełnie nowe możliwości podróżowania w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację.

Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

PolskiBus.com_zmiany_P1_P2

Komentarze