Centrum Rekreacji Wodnej "Dolinka"

Dolinka – tak będzie nazywało się Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu. Komisja konkursowa podczas dzisiejszego posiedzenia jednogłośnie uznała wybór mieszkańców, którzy w sondach internetowych wybrali nazwę Dolinka.

Komisja stwierdziła, że propozycja ta trafnie nawiązuje do lokalizacji obiektu, który sąsiaduje z parkiem o tej nazwie i jest pozytywnie kojarzona przez elblążan, jako miejsce rekreacji i wypoczynku.

Zwycięzcą konkursu został Pan Michał Żurawski, który zgodnie z regulaminem jako pierwszy przesłał wybraną propozycję nazwy. Oprócz Pana Michała nazwę Dolinka wskazały jeszcze trzy osoby. Na pocieszenie otrzymają one nagrody niespodzianki, które zostaną wręczone podczas oficjalnego otwarcia obiektu.

– Jeszcze raz chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Tak duża ilość przesłanych przez elblążan propozycji świadczy o zainteresowaniu nie tylko nowym obiektem, ale i naszym miastem. – informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta miasta Elbląga.

Nowa nazwa zostanie wykorzystana w logotypie Centrum Rekreacji Wodnej, który używany będzie we wszystkich materiałach promujących Centrum.

Komentarze