Prezydent Elbląga Witold Wróblewski odwiedził dziś mieszkańca Elbląga, który będzie obchodził wyjątkowe urodziny. 101 lat Pana Józefa.

Pan Józef Wawrzykowski, jutro obchodzić będzie 101 urodziny. Jubileuszowe spotkanie Prezydenta Elbląga z mieszkańcem naszego miasta było okazją do przekazania najserdeczniejszych życzeń na kolejne lata – przede wszystkim w dobrym zdrowiu. Witold Wróblewski przekazał też Panu Józefowi urodzinowy upominek.

Szanowny Jubilat pochodzi z okolic Kielc. Do Elbląga wraz z żoną przyjechał zaraz po wojnie. To tu wspólnie wychowali swoje dzieci, doczekali się 14 wnuków i kilkanaścioro prawnucząt. Pan Józef przez 45 lat pracował w Zamechu jako operator dźwigu.

Jubilat należy do grona 15 najstarszych mieszkańców naszego miasta, którzy ukończyli, bądź w tym roku ukończą 100 lat.

Express Elbląg życzy Panu Józefowi 200 lat! 

101 lat Pana Józefa
101 lat Pana Józefa

Komentarze