Na drodze krajowej nr 22 ( Jegłownik – Nowy Dwór) doszło do wypadku. Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym. Ruch na drodze odbywał się przez kilka godzin wahadłowo.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 22, na trasie Jegłownik – Nowy Dwór. Według wstępnych informacji uzyskanych na miejscu zdarzenia, sprawcą wypadku jest obywatel Niemiec podróżujący wraz z rodziną.

– Kierowca jechał w stronę Elbląga i chciał zjechać w lewą stronę na parking. Z przeciwnej strony nadjechał motocyklista. Jak tłumaczył nam kierujący mercedesem, źle obliczył odległość dzielącą go od motocyklisty. – mówili nam policjanci z Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, którzy pracowali na miejscu wypadku.

Poważnie ranny motocyklista trafił do szpitala w Elblągu. – Mężczyzna co chwilę tracił przytomność. – poinformowali nas strażacy. Jak udało nam się ustalić, poszkodowanym motocyklistą jest 40-letni mieszkaniec Elbląga.

Na odcinku pomiędzy Elblągiem a Starym Polem przez kilka godzin panowały utrudnienia w ruchu. W miejscu wypadku ruch odbywał się wahadłowo.

 

Komentarze