Od upału stopił im się samochód

Brytyjska rodzina wybrała się na urlop do Włoch. Swoje renault megane zostawili w okolicach plaży. Stało tam przez kilka dni. Gdy wrócili, nie kryli zdziwienia… Od upału stopił im się samochód. O sprawie informuje Fakt.

Rodzina Westbrook z miasta Folkestone w południowo-wschodniej Anglii postanowiła wybrać się na wakacje do włoskiego Caorle. W kurorcie nie potrzebowali codziennie użytkować swojego samochodu, więc zostawili go w okolicach plaży. Nad morzem panował wielki upał. Temperatura niemal każdego dnia pobytu sięgała 37 stopni.

Po kilku dniach od pozostawienia renault megane na parkingu, 48-letni taksówkarz John Westrbook, jego żona i syn chcieli skorzystać z samochodu. Gdy go zobaczyli, byli w szoku. Plastikowe elementy, takie jak listwy ozdobne przy drzwiach czy błotniki, całkowicie się stopiły. Resztki tworzywa zwisały wzdłuż karoserii.

Auto było zaparkowane równolegle do plaży i stało tam przez kilka dni. Miejsce było mocno nasłonecznione. Nawet kawałki zderzaka i lusterka boczne zaczęły się wyginać. Chyba nigdy więcej nie zaufam francuskim samochodom – powiedział właściciel renault megane.

Źródło: Fakt.pl, ARŻ, dailymail.co.uk

Komentarze