To nie było potrącenie |FOT. Express Elblag|

Na przejściu dla pieszych na ulicy Hetmańskiej starszy mężczyzna zasłabł i upadł. Wraz z bliskimi zmierzał do domu. Po upadku na przejściu stłukły się słoiki i szkła, a przechodnie przypuszczali, że doszło do potrącenia. Upał i alkohol – przyczyną zdarzenia.

Policjanci interweniowali dziś na ulicy Hetmańskiej w Elblągu. Zgłoszenie dotyczyło potrącenia na przejściu dla pieszych. Samochód miał uderzyć w przechodzącego przez przejście mężczyznę.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że starszy mężczyzna będący pod wpływem alkoholu przewrócił się na ulicy. Przyczyną mogło być zasłabnięcie, na które wpływ mógł mieć z kolei wypity wcześniej alkohol.

Starszy pan podczas upadku doznał obrażeń i nie mógł o własnych siłach podnieść się. Policjanci postanowili wezwać ratowników medycznych. Mężczyznę zabrano do szpitala.

Podczas czynności na miejscu zdarzenia, okazało się też, że rozbite szkła rozsypane na przejściu dla pieszych należały do mężczyzny, który się przewrócił. Przechodząc przez jezdnię, starszy pan niósł miskę wypełnioną po brzegi kuchennymi naczyniami. Część z nich się stłukła. Okazało się też, że mężczyzna przez ulicę przechodził wraz z rodziną, która po zdarzeniu oddaliła się z miejsca. Starszemu człowiekowi, jako pierwsi pomocy próbowali udzielić przypadkowi przechodnie.

Komentarze