Wypadek na drodze krajowej nr 7. Zderzył się bus z samochodem osobowym. Droga w obu kierunkach całkowicie zablokowana.

Informacja ważna dla osób wybierających się w podróż w kierunku Warszawy. W miejscowości Litwinki, powiat nidzicki, około godziny 15.30 doszło do poważnego wypadku. Droga krajowa nr 7 jest całkowicie zablokowana po zderzeniu samochodu osobowego z busem.

Utrudnienia na tym odcinku mogą potrwać kilka godzin. Jeżeli więc wybieracie się w podróż w tamtym kierunku warto poczekać aby nie stać w kilometrowych korkach, które tworzą się na „siódemce”.

Wysoka temperatura i żar lejący się z nieba stanowi szczególne zagrożenie dla kierowców i ich sprawności psychofizycznej. Apelujemy więc o czujność i ostrożność do wszystkich, którzy wybierają się w podróż.

Aktualizacja: Ruch na drodze krajowej nr 7 w miejscu wypadku został udrożniony około godziny 19. Utrudnienia w Litwinkach, przy temperaturze ponad 30 stopni Celsjusza, trwały kilka godzin.  

W zderzeniu pojazdów jedna osoba poniosła śmierć, a dwie zostały ranne. Na miejscu zginął kierowca busa. Przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Komentarze