Jajecznica z Korwinem w Elblągu |fot. EXPRESS ELBLAG|

Janusz Korwin-Mikke w Elblągu usmażył jajecznicę. Polityk przyjechał dziś swoim CAMPEREM do Elbląga.  Przyrządzony przez polityka posiłek był pyszny, „kręcony na patelni w prawo”

Dziś w samo południe dziennikarze i przybyli mieszkańcy na Stare Miasto w Elblągu mogli skosztować jajecznicy przyrządzonej przez Janusza Korwina-Mikke. Śniadanie polityk przygotował własnoręcznie w swoim CAMPERZE, który zaparkował przy Tawernie Tortuga. Jak zaznaczył Janusz Korwin-Mikke – „jajecznica z kilkudziesięciu jaj, przyrządzona była iście prawicowo. Kręcona na patelni w prawo.”

Przyrządzonego posiłku przez lidera partii KORWiN spróbowali licznie przybyli dziennikarze, działacze tej partii w Elblągu i mieszkańcy. Jajecznicy spróbowaliśmy i my i przyznać musimy, że była pyszna.

Podczas tej nietypowej wizyty polityka w Elblągu, w czasie południowego śniadania, bez stresu i na luzie można było porozmawiać z Januszem Korwinem-Mikke. Między innymi o bieżącej polityce ale nie tylko. Podczas gdy polityk przyrządzał posiłek, każdy mógł wejść do CAMPERA i zamienić z nim kilka zdań. Janusz Korwin-Mikke chętnie opowiadał anegdoty i dowcipy.

„Wakacje z Korwinem” – pod taką nazwą polityk i lider partii podróżuje po północnej części Polski w swoim Korwino-Camperze. Dziś Janusz Korwin-Mikke zamierza odwiedzić jeszcze Krynicę Morską, Frombork, Suchacz i Tolkmicko.

Jak udało nam się ustalić, jajecznicę polityk usmażył tylko w Elblągu. W innych miastach spotkania mają nieco inny charakter.

Komentarze