Otwarte treningi żonglerki i kuglarstwa w Elblągu

Aktywnie i na świeżym powietrzu, bawiąc się i ucząc. Tak właśnie młodzież z Elbląskiego Oddział Abstrakcyjnego i Stowarzyszenia Elbląg Europa spędza wakacyjne chwile. Zapraszamy na otwarte treningi żonglerki i kuglarstwa w Elblągu

Wszystkich, którzy chcieliby się przyłączyć zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 16.00 na otwarte treningi żonglerki i kuglarstwa, zorganizowane przez Elbląski Oddział Abstrakcyjny.

Stowarzyszenie Elbląg Europa powstało w 2003 r. z inicjatywy grupy liderów organizacji młodzieżowych, aktywistów społecznych oraz pasjonatów historii miasta i regionu elbląskiego. Trzon Stowarzyszenia tworzą osoby związane z elbląskimi organizacjami pozarządowymi, ruchem odtwórstwa historycznego oraz formalnym i nieformalnym ruchem młodzieżowym.

Kim są?

Grupą przyjaciół. Łączą swoje siły we wspólnym działaniu na rzecz Elbląga i regionu elbląskiego, jego mieszkańców i organizacji.

Są grupą liderów, młodych ludzi (tak ciałem, jak duchem), uczniów, studentów i osób aktywnych zawodowo o różnych profesjach i pasjach, otwartych na innych ludzi, inicjatywy i pomysły.

Są animatorami przemian społecznych – wdrażający projekty mające na celu aktywację młodzieży oraz wsparcie rozwoju sektora pozarządowego w naszym mieście i regionie dla wzmocnienia procesu budowania społeczeństwa obywatelskiego.

Komentarze