Jajecznica od Janusza Korwina-Mikke dla dziennikarzy w Elblągu

5
4197

Jajecznica od Janusza Korwina-Mikke dla dziennikarzy w Elblągu. Polityk przyjedzie do Elbląga w najbliższy piątek. W samo południe ma zamiar sam przygotować jajecznicę i spotkać się z dziennikarzami oraz z mieszkańcami.

„Serdecznie zapraszamy na śniadanie prasowe z udziałem Janusza Korwin-Mikkego, które odbędzie się w piątek, 7.08. o godz. 12:01 w na terenie Bulwaru Zygmunta Augusta.” – czytamy w komunikacie prasowym partii KORWiN.

Lider partii KORWiN odwiedzi w piątek Elbląg. Wizyta będzie nietypowa, bo zacznie się od śniadania z prasą. Janusz Korwin-Mikke własnoręcznie przyrządzi jajecznicę w swoim KORWINO-CAMPERZE, którą poczęstuje zgromadzonych dziennikarzy. Do Elbląga polityk zamierza przyjechać właśnie swoim CAMPEREM.

Podczas pobytu w Elblągu Janusz Korwin-Mikke w czasie śniadania prasowego skomentuje sprawy bieżące.

Prezes Partii KORWiN od 27 lipca podróżuje po wybrzeżu swoim KORWINO-CAMPEREM i spotyka się w wyborcami. Spotkania cieszą się ogromną popularnością wśród słuchaczy, wczorajszego wystąpienia w Karwii słuchało ok. 2000 osób!

Zachęcamy więc wszystkich elblążan, którzy chcieliby się spotkać z Januszem Korwinem-Mikke, aby również przybyli w samo piątkowe południe na Bulwar Zygmunta Augusta. Polityk CAMPEREM rozstawi się na parkingu przy Tawernie Tortuga.

Jak zapewniają lokalni działacze partii KORWiN – jaj na jajecznicę nie zabraknie. Każdy będzie mógł spróbować i posłuchać Janusza Korwina-Mikke.

KORWINO-CAMPER
KORWINO-CAMPER

Komentarze