Korki wokół Elbląga |FOT. EXPRESS ELBLAG|

2 sierpnia, niedzielny wieczór. Sprawdzamy jak wygląda sytuacja na drogach prowadzących do Elbląga. Wracamy z nad morza i kilka godzin stoimy w korku. – alarmują nas czytelnicy. Współczujemy i na bieżąco informujemy o sytuacji na drogach. 

Jak informują nas czytelnicy, wysyłając maile na kontakt@expresselblag.pl, tworzą się korki na drodze nr 502 pomiędzy Stegną a Nowym Dworem Gdańskim. Zatory powstają bez większych powodów. Spowodowane są spowolnionym ruchem pojazdów włączających się do ruchu na krajowej „siódemce”

I tak, stoimy w korku w samej Stegnie. Później, w stronę Nowego Dworu Gdańskiego ruch pojazdów również nie odbywa się płynnie. Ci kierowcy którzy podróżują z Krynicy Morskiej i w Sztutowie postanowili ominąć Stegnę, wybierając drogę alternatywną, która jest krótsza, utknęli na dobre. Na odcinku pomiędzy Grochowem a Rybiną wszyscy stoją. Podobnie jest zresztą na samej 502 w Rybinie. Tam ruch pojazdów w obu kierunkach nie odbywa się płynnie.

Dalej, w kierunku Elbląga stoimy w Kmiecinie, Rakowym Polu, w Janowie oraz przed rozjazdem na Bielnik Pierwszy. W zasadzie cały odcinek od Nowego Dworu Gdańskiego w stronę Elbląga przemierzamy ze znacznymi utrudnieniami.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. – Przy wjeździe do Elbląga (pierwszy zjazd z obwodnicy) policjanci sprawdzają prędkość pojazdów w obu kierunkach. Swoje odstałem w korku i jak zjechałem z „siódemki” delikatnie przycisnąłem. Niestety, jestem uboższy o kilkaset złotych. – informuje jeden z elblążan, wysyłając nam maila na kontakt@expresselblag.pl 

Policjanci sprawdzają prędkość pojazdów |FOT. NADESŁANE NA KONTAKT@EXPRESSELBLAG.PL|
Policjanci sprawdzają prędkość pojazdów |FOT. NADESŁANE NA  KONTAKT@EXPRESSELBLAG.PL|

Komentarze