Korki - droga nr 7 |fot. Express Elblag|

Kolejny weekend wakacji i kolejne drogowe zatory. Sprawdzamy sytuację na trasie Elbląg – Gdańsk. Siódemka stoi w kilku miejscach. A jak jest na drodze do Krynicy Morskiej?

Na krajowej „siódemce”, pomiędzy Elblągiem a Gdańskiem stoimy w korkach w kilku miejscach. Gigantyczne zatory tworzą się tuż za naszym miastem, a dalej jest tylko gorzej. Podróżując do Krynicy Morskiej, również będziemy zmuszeni odstać swoje w korku.

Elblążanie podróżujący w stronę Trójmiasta uzbroić się muszą w ogromną cierpliwość. Wyjeżdżając z Elbląga, już w Kazimierzowie poruszają się ślimaczym tempem. Warto wspomnieć, że w południe ruch na drodze odbywa się zazwyczaj płynnie. Dziś jednak jest inaczej. Aż strach pomyśleć co będzie w godzinach popołudniowych gdy zaczną się powroty z nad morza.

Jadąc w stronę Gdańska, korki tworzą się także w Solnicy, później na wysokości Kmiecina i dalej w miejscowości Stare Babki. Odstać w korku zmuszeni jesteśmy przed miejscowością Cedry Małe.

Natomiast jadąc w stronę Krynicy Morskiej, korki tworzą się przed miejscowością Tujsk na drodze krajowej nr 502. Ruch nie odbywa się płynnie także w Sztutowie.

Podróżujący w stronę Elbląga nie mają większych kłopotów. Jedynie miejscami tworzą się małe zatory. Sytuacja radykalnie zmieni się w godzinach popołudniowych. Wówczas w korkach odstać będą zmuszeni kierowcy wracający do Elbląga.

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Upał nie wpływa dobrze na naszą koncentrację, co szczególnie źle może wpływać na kierowców.

Zdjęcie nadesłane na kontakt@expresselblag.pl. Czekamy na Wasze sygnały.
Zdjęcie nadesłane na kontakt@expresselblag.pl. Czekamy na Wasze sygnały.

Komentarze