Pogoda w Elblągu nie sprzyja wakacyjnym wycieczkom. Tegoroczne lato wszystkim bardziej kojarzy się z jesienią. Tak czasem bywa. Co robić w Elblągu latem gdy pada deszcz? Czy pozostaje czekać aż przestanie padać? Niekoniecznie. Wystarczy trochę inwencji i pomysłów. 

Co prawda zbyt wielu atrakcji w naszym mieście na deszczowe dni nie mamy, ale zawsze możemy wykazać się kreatywnością, pomyśleć, i zagospodarować sobie czas. Możemy np. skorzystać z oferty krytej pływalni albo kina.

Kryta pływalnia czynna dłużej

A w sierpniu 2015 roku kryta pływalnia czynna będzie w godzinach od 11.30 – 19.30. Godziny zajęć na basenie, na które będzie można zakupić bilety to:: 11.45; 12.30; 13.15; 14.00; 14.45; 15.30; 16.15; 17.00; 17.45; 18.30. Bilet kosztować będzie 4 złote.

Kino Światowid zaprasza

Kino Światowid, np. dziś w piątek (31 lipca) o godzinie 13.45 dla młodszych widzów wyświetla film pt. Koko smoko. To ekranizacja popularnej na całym świecie serii książek dla najmłodszych o grupie psotnych lecz uroczych smoków i ich niesamowitych przygodach –  zapraszamy do Kina Światowid na bajkę „Koko Smoko” od 24 lipca do 6 sierpnia.

Dla starszych widzów horror pt. Szubienica. To z kolei Nowy film producenta serii Paranormal Activity. Trzymający w napięciu horror Szubienica spodoba się każdemu miłośnikowi tego gatunku. W Kinie Światowid od 31 lipca do 13 sierpnia.

Podczas szkolnego przedstawienia ginie odtwórca głównej roli. Dwadziescia lat po tym wypadku uczniowie tej samej małomiasteczkowej szkoły postanawiają ponownie wystawić feralną sztukę. Jest to chybiona próba uczczenia rocznicy tragedii. Bohaterowie szybko przekonują się, że do pewnych rzeczy lepiej nie wracać. W rolach głównych: Cassidy Gifford, Ryan Shoos, Reese Mishler oraz Pfeifer Brown.

Więcej informacji na stronie internetowej Kina Światowid.

Niestety Multikino do listopada bieżącego roku zawiesiło działalność w Elblągu. Trwa przeprowadzka do nowej siedziby przy Centrum Handlowym Ogrody.

Dla poszukujących rozrywek w okresie wakacji polecamy także stronę MOSiR w Elblągu. Miasto przygotowało ciekawy program, który pozwoli zagospodarować czas najmłodszym elblążanom.

Pałac Fitness zaprasza!

To wyjątkowe miejsce, a w nim wyjątkowi ludzie, którzy mobilizują innych do wprowadzenia w życie radykalnych zmian – ku dobru i zdrowiu. W Pałacu Fitness znajdziecie wyjątkowych ludzi, którzy wprowadzą Was w wyjątkowo pozytywny świat.

W Pałacu Fitness znajdziecie:

– JUMP Fitness
– Fightness
– Zumba
– Fat Killer
– Rowery stacjonarne
– Organizację urodzin dla najmłodszych
– Cross-Fit
– Cross-Kids
– Trening Personalny
– Dietetyka i warsztaty zdrowego odŅywiania
– Pilates
– Tabata Fitness
– Analiza składu ciała

Zajęcia odbywają się w pałacu fitness – Stare Miasto – ul. Bulwar Zygmunta 12. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku – klikając TUTAJ.

Na koniec mamy dla wszystkich dobrą wiadomość – od niedzieli 2 sierpnia wracają upały i tym samym wrócić ma lato.

Komentarze