zdjęcie - Szpital Wojewódzki w Elblągu

Do elbląskiego szpitala trafiła 21-letnia studentka, której zachowanie budziło wiele wątpliwości. Młoda kobieta biegała bez stanika po jednym z ośrodków wczasowych na Mierzei Wiślanej. Tam jej zachowaniem zaniepokoiła się obsługa. W konsekwencji niewiasta trafiła do elbląskiego szpitala, gdyż podejrzewano, że jest pod wpływem dopalaczy.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj około północy. Wtedy to do elbląskiego szpitala została przewieziona 21-letnia kobieta. Jej dziwne zachowanie 2 godziny wcześniej skłoniło obsługę ośrodka wypoczynkowego w Krynicy Morskiej do wezwania pogotowia ratunkowego i policji.

Kobieta najpierw biegała półnaga po ośrodku, później straciła przytomność. Policjanci przyjechali w momencie, kiedy na miejscu ratownicy medyczni udzielali jej pomocy. Kobietę przewieziono karetką do elbląskiego szpitala.

W trakcie przeszukania jej torebki, policjanci znaleźli niewielkie foliowe zawiniątko z roślinnym suszem. Po testach okazało się, że jest to marihuana. W tym czasie młodej dziewczynie udzielano pomocy medycznej. Lekarz podjął decyzję, że resztę nocy może ona spędzić w policyjnym areszcie. Dziś została przesłuchana.  

Komunikat dźwiękowy policji w Elblągu – cz. 1 – odsłuchaj poniżej. Relacja podkom. Krzysztofa Nowackiego oficera prasowego KMP w Elblągu.

Teraz prokurator zadecyduje o odpowiedzialności za posiadanie narkotyku. Za ten czyn grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komunikat dźwiękowy policji w Elblągu – cz. 2 – odsłuchaj poniżej.

podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze