Tajemniczy klient pilnie poszukiwany w Elblągu |FOT. EXPRESS ELBLAG|

Tajemniczy Klient – może nim zostać każdy z Państwa, kto jest wnikliwym obserwatorem otaczającego świata, potrafi obiektywnie ocenić sytuację i zapamiętać wiele szczegółów z wizyty w sklepie, czy banku.

Metoda Tajemniczy Klient polega na przeprowadzeniu ukrytej obserwacji sposobu obsługi w różnych placówkach handlowych (sklepach, punktach sprzedaży, salonach itp.) poprzez wcielenie się w rolę typowego klienta danej firmy. Celem badania jest ocena faktycznego poziomu procesu obsługi, co oznacza, że osoba przeprowadzająca badanie nie ujawnia swojej rzeczywistej roli. Tajemniczy Klient, zwany również Audytorem po zakończeniu wizyty w wyznaczonym sklepie, wypełnia specjalny kwestionariusz, gdzie zapisuje swoje spostrzeżenia i komentarze.

Przed udaniem się na wizytę Audytor otrzymuje materiały szkoleniowe niezbędne do realizacji obserwacji, sprawdzana jest także jego wiedza na temat szczegółów projektu. Audytorzy są dobierani do badania pod kątem ich cech społeczno – demograficznych, tak aby stanowili grupę odpowiadającą profilowi typowego klienta danej firmy, zlecającej badanie. Audytorzy realizują badania na terenie swojego miejsca zamieszkania lub w miejscowościach, w których bywają wg własnych preferencji.

Tajemniczy Klient pilnie poszukiwany w Elblągu

Nie płać za zakupy, kino i obiad w restauracji. Zostań Tajemniczym Klientem! Zarejestruj się i uzupełnij ankietę z wizyty próbnej dla nowych Tajemniczych Klientów! – czytamy w ogłoszeniu opublikowanym w portalu olx.pl przez firmę w DIVE Polska.

Rekrutacja odbywa się jedynie za pomocą rejestracji na stronie Internetowej, a firma specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping. DIVE Polska poszukuje w Elblągu nowych audytorów, którzy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, komunikatywnością i uczciwością oraz mają stały dostęp do Internetu. Zadaniem Tajemniczego Klienta będzie przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety, oraz dokładne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych wizyt w systemie internetowym. Czas pracy jest elastyczny, sam decydujesz o tym, ile audytów w miesiącu wykonasz i w jakie dni.

Aby się zarejestrować i skorzystać z oferty – kliknij TUTAJ.

Komentarze