JUMP Fitness zaprasza na ćwiczenia przez cały rok

JUMP Fitness zaprasza na ćwiczenia przez cały rok, w Elblągu pragnie jak najlepiej zadbać o Wasze zdrowie i efekty Waszej ciężkiej całorocznej pracy, dlatego zachęcają Was do kontynuowania lub rozpoczęcia treningów również w okresie letnim.

Ćwicz z nami całe wakacje. Poniżej publikujemy kilka punktów, dlaczego warto ćwiczyć w lato:

• Wakacje są od tego, żeby cieszyć się efektami i pozwolić sobie na więcej, ale musimy pamiętać że dodatkowe kalorie „nabywane”  w trakcie przyjęć, wyjazdów, grilla, ogniska itp. musimy spalić by nie stracić efektu nad którym tak długo i intensywnie pracowaliśmy!

• Przerywając regularne ćwiczenie na ciepłe miesiące wracamy do punktu wyjścia – pojawia się BŁĘDNE KOŁO – cały rok chudniemy, w trakcie lata przybieramy na wadze i znów cały rok chudniemy (nie tylko chodzi o utratę wagi, ale i o muskulaturę). Co gorsza, postępując w ten sposób „rozleniwiamy” organizm i po lecie musimy wkładać więcej wysiłku by osiągnąć taki sam efekt.

• Trener zawsze podpowiada – trening w okresie letnim różni się od treningu w innych porach roku. Jesteśmy cały czas do waszej dyspozycji, by jak najbardziej optymalnie pokierować Waszym treningiem.

• Zapraszamy na event sportowy do Centrum Handlowego Ogrody 8-9 sierpnia w godzinach otwarcia Centrum. Będzie możliwość wypróbować na czym polegają zajęcia JUMP Fitness. Nie chcemy abyście nudzili się w wakacje!

• Ćwiczenia samodzielne typu: bieganie, jazda na rowerze bez specjalistycznych narzędzi mogą być niebezpieczne dla Twoich stawów. W naszym klubie sprzęt jest ergonomiczy zapewnia amortyzację, a co za tym idzie jest bezpieczny dla Twoich stawów. Cały czas dostępny jest trener, który będzie czuwał nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń.

• Temperatura – wiadomo – lato, upały czyli kolejna wymówka żeby nie ćwiczyć 🙂
– my dbając o Wasze ciało i zdrowie gwarantujemy Wam zawsze przyjemny trening w optymalnej temperaturze średniowiecznych, grubych murów. Zawsze należy pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. W upalny dzień nie ruszajcie się nigdzie bez butelki wody mineralnej.

• Niestałe warunki pogodowe na zewnątrz – zwłaszcza w naszym klimacie – planujesz sobie rano bieganie lub jazdę na rowerze, a tu deszcz. U nas masz pewność miłej i przyjemnej atmosfery.

• Nie zapominajmy, że Pałac Fitness to również miejsce spotkań. Zarówno z innymi Klubowiczami jak i z nami – tęsknimy za Wami!

• Ćwiczmy latem! – przyjdź do nas chociaż 2 x w tygodniu – a pomożemy Ci nie utracić tego na co tak ciężko pracowałeś od swojej pierwszej wizyty w Pałacu Fitness.

Zapraszamy do Pałacu Fitness. Elbląg, ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12. Aktualny, letni grafik zajęć na stronie www.jumpfitness.pl Zawsze możesz zadzwonić i zapytać o szczegóły tel. 608 816 708.

Do zobaczenia na treningu 🙂

Trener Maciej Skrobotun

Komentarze