Festyn z okazji Święta Policji dla elblążan (foto i wideo relacja)

0
1047

Dziś od godziny 15.00 na Bulwarze Zygmunta Augusta, mieszkańcy mogli z bliska zobaczyć jak wygląda praca policji oraz innych służb. KMP w Elblągu, z okazji Święta Policji, dla mieszkańców przygotowało festyn. Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych i tych starszych elblążan.

Były zmagania w przeciąganiu liny – kajakiem, a także pokazy sprzętu policyjnego, zawody siłowe. Swoje umiejętności i sprawność w reakcji na zdarzenia zaprezentowali wspólnie -policjanci z wodnego patrolu i ratownicy WOPR. Mieszkańcy mogli też obejrzeć pokaz tresury psów służbowych.

W trakcie Festynu odbywały się także pokazy sprzętu innych służb mundurowych. Wyjątkowo dużym zainteresowaniem elblążan cieszył się sprzęt należący do Służby Więziennej. Mieszkańcy mogli wejść do środka więźniarki, czy obejrzeć z bliska więzienną celę, której makietę naturalnych rozmiarów zaprezentowano w plenerze.

Festyn to także pokazy Jump Fitness oraz konkursy, np. na najgłośniejszy krzyk, czy dla najmłodszych – tor rowerowy z przeszkodami.

Mimo niesprzyjającej pogody, elblążanie licznie odwiedzali Bulwar Zygmunta Augusta gdzie odbywał się Festyn zorganizowany przez Policję.

Polecamy fotorelację, którą obejrzeć możecie poniżej. Na górze relacja wideo.

Komentarze