Festiwal Baniek Mydlanych w Elblągu. Świetną zabawę przerwał deszcz

0
799

Od 06 czerwca nad całą Polską unoszą się miliony kolorowych baniek mydlanych! Wszystko za sprawą Ogólnopolskiego Festiwalu Baniek Mydlanych. Organizatorzy bańkowych imprez odwiedzają różne miasta w Polsce. Dziś byli w Elblągu. Jak bawili się elblążanie, obejrzeć możecie w fotorelacji i wideo.

Dziś, 26 lipca Ogólnopolski Festiwal Baniek odwiedził Elbląg. Organizatorzy tej świetnej imprezy mieli zamiar zrealizować wspólnie z mieszkańcami naszego miasta plan – nad Elblągiem miało unieść się tysiące małych i dużych baniek mydlanych. W części udało się zrealizować plan, ale nie do końca. Imprezę w Elblągu skrócił deszcz.

Wielu elblążan wybrało się dziś na Plac Katedralny aby wspólnie wziąć udział w Festiwalu Baniek. Impreza rozpoczęła się o godzinie 14 i jak się okazało, była świetną formą zabawy dla całych rodzin. Duże i małe bańki tworzyli najmłodsi wraz z najstarszymi mieszkańcami naszego miasta. Przyglądając się wydarzeniu, odnieśliśmy wrażenie, że radość rodziców i dzieci była niemal identyczna.

Szkoda, że Festiwal Baniek Mydlanych zakończył się wcześniej niż planowano. Zabawę przerwał deszcz. Niemniej jednak, ci którzy nie byli, niech żałują. Zabawa była świetna i mamy nadzieję, że również w przyszłym roku, jej organizatorzy odwiedzą Elbląg.

Zobaczcie tysiące baniek mydlanych w fotoreportażu poniżej, lub w materiale wideo u góry. 

Komentarze