ExpressElblag.pl – na wstępie…

  1
  209

  ExpressElblag.pl – inny wymiar wydarzeń z Elbląga i regionu. Ciągle pracujemy, wprowadzamy zmiany i dostosowujemy serwis do każdego urządzenia i każdej przeglądarki. Oprócz technicznych prac, staramy się na bieżąco informować o sprawach ważnych dla mieszkańców. Do 1 sierpnia 2015 roku ExpressElblag.pl działa testowo.

  Wprowadzamy zmiany, nowoczesne rozwiązania, a przy okazji sprawdzamy funkcjonalność serwisu i eliminujemy ewentualne błędy. Już za kilka dni portal zacznie działać oficjalnie.

  Warto aby Czytelnicy Express Elbląg, których z dnia na dzień, w ekspresowym tempie przybywa, zdawali sobie sprawę z tego, że portal ten to w pełni niezależny, całodobowy serwis informacyjny.

  Aby podkreślić ów niezależność w dobie zależnych mediów, stworzyliśmy serwis „Opinie” – kategorię wydarzeń, w której publikować będziemy komentarze, wywiady, opinie, uwagi własne, oraz nadesłane przez Czytelników, w tym polityków. Co ważne – każdy może opublikować na łamach www.ExpressElblag.pl swoją opinię. Jesteśmy otwarci na każdego człowieka, choć nie z każdym osobiście musimy się zgadzać. Portal informacyjny nie jest jednak narzędziem do osobistego użytku, a źródłem wiedzy dla Czytelników. Z szacunkiem więc będziemy podchodzić do wyrażanych w publikacjach przekonań i opinii każdego autora. Nie mają dla nas znaczenia poglądy, przynależność partyjna, światopogląd czy podejście do religii autora przesłanej publikacji. Czekamy na materiały od każdego, kto zechce przez nasz portal podzielić się ważnym spostrzeżeniem, uwagą, pomysłem, komentarzem czy opinią. Czekamy przez 7 dni w tygodniu: kontakt@expresselblag.pl

  Jak już wielu z naszych Czytelników zauważyło, od poniedziałku do piątku przed godziną 6.00 witamy elblążan „Porannym Expressem”! Idealnym do porannej kawy. W serwisie na początek dnia publikujemy: Prognozę Pogody, Dowcip Dnia, Ciekawostki, Cytat na każdy dzień, ciekawe wydarzenia w Elblągu polecane na dany dzień, a także muzyczny hit dnia i oczywiście kadr (zdjęcie dnia) z Elbląga. Docelowo pojawią się inne informacje oraz horoskop.

  Bądźcie z nami w www.ExpressElblag.pl nie tylko od poniedziałku do piątku o 6 rano, bo wkrótce przekonacie się, że tylko z nami warto zacząć i przeżyć każdy nowy dzień, w którym głównie znajdziecie pozytywną dawkę informacji, ale nie tylko. Nie uda się bowiem ominąć tematów trudnych i ważnych wydarzeń dla każdego mieszkańca miasta i regionu. Takie reportaże publikować będziemy w serwisie „Interwencje”, bo nie boimy się zająć zgłaszanymi przez Czytelników tematami. Interwencje to też sprawy, którymi zajmować się będą sami elblążanie lub organizacje społeczne działające na rzecz i w imieniu lokalnej społeczności. Kontakt z reporterami Express Elblag możliwy jest przez całą dobę: kontakt@expresselblag.pl

  Ten portal to też projekt z planami na przyszłość i to wcale nie odległą. ExpressElblag.pl będziemy mocno rozwijać. A w jaki sposób, przekonacie się wkrótce. Nie możemy zdradzić szczegółów, bo pewne osoby tylko na to czekają. Zrobimy wszystko aby Express stał się Waszym głównym źródłem informacji.

  Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami i zaznaczają swoją obecność nie tylko tu, w portalu ale również na Facebooku.

  Do 1 sierpnia pozostało kilka ciężkich dla nas dni pracy, a później wcale nie będzie jej mniej. Ilość Czytelników w portalu ExpressElblag.pl zależeć będzie od jakości publikacji, które utrzymywać będziemy na wysokim poziomie.

  Komentarze