Niedziela 26 lipca dla elblążan zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Na Starym Mieście odbędą się dziś dwie imprezy – Festyn z okazji Święta Policji oraz Festiwal Baniek Mydlanych. Zapraszamy na Starówkę od godziny 14.00.

Festyn z okazji Święta Policji

W ramach elbląskich obchodów Święta Policji na Bulwarze Zygmunta Augusta odbędzie się dziś policyjny festyn. Funkcjonariusze zapraszają mieszkańców do aktywnego włączenia się w te obchody. Atrakcji dla samych mieszkańców będzie sporo. Oprócz możliwości obejrzenia policyjnego sprzętu oraz pokazów tresury psów służbowych zaplanowano także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Przed Festynem organizowanym przez Policję o godzinie 13.00 w Katedrze Św. Mikołaja w Elblągu odprawiona zostanie uroczysta msza św. w intencji policjantów i ich rodzin. Po nabożeństwie policjanci zapraszają na rodzinny Festyn.

Od godziny 15.00 na Bulwarze Zygmunta Augusta impreza z atrakcjami dla mieszkańców. Będą zmagania w przeciąganiu liny – kajakiem, pokaz sprzętu policyjnego, zawody siłowe, ratownictwo w wykonaniu policyjnego wodnego patrolu oraz ratowników WOPR a także pokaz tresury psów służbowych.

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych również dziś

Każdy w Festiwalu może wziąć udział. Im więcej chętnych tym bardziej udana i lepsza zabawa. Przecież w każdym z nas drzemie dziecko. Warto więc zarezerwować sobie popołudnie, poczuć swobodnie, i oddać się fenomenalnej zabawie. Do czego zachęcamy wszystkich mieszkańców. Express Elbląg również w Festiwalu weźmie udział.

Bańkowy Festiwal odbędzie się także na Starym Mieście. Dziś o godz. 14:00 zapraszamy wszystkich na Plac Katedralny w Elblągu. Wystarczy przybyć w magiczne miejsce, przynieść swój sprzęt do baniek mydlanych i rozpocząć zabawę. Nie może Cię tam zabraknąć! Impreza potrwa do godziny 17.00.

Choć pogoda nie będzie nas dziś rozpieszczać, bo będzie zaledwie 18 stopni Celsjusza, duże zachmurzenie z możliwymi opadami deszczu, to i tak zachęcamy Was do zabawy na Starym Mieście. Jeżeli będzie padać to przelotnie, a atmosfera na Starówce będzie gorąca, więc temperatura powietrza nie jest nam straszna. Za organizatorami obu imprez (Festynu organizowanego przez Policję oraz Ogólnopolskim Festiwalem Baniek Mydlanych) na zabawę zapraszamy mieszkańców Elbląga całymi rodzinami.

Komentarze