Terroryście państwa Islamskiego - fot. AFP

Portal PressMix.pl donosi, że według najnowszych informacji uzyskanych od informatorów Interpolu terroryści Państwa Islamskiego przygotowują się do serii zamachów na terenie Europy, ze wskazaniem na Turcję, Francję oraz Polskę. Zamach w Suruc – mieście na granicy z Syrią – jest pierwszym z czarnej serii zaplanowanej na lato 2015.

Według posiadanych informacji, wyszkoleni żołnierze Państwa Islamskiego mają dostęp do materiałów wybuchowych o dużej sile rażenia i zamierzają zabić ogromną liczbę osób podczas serii zamachów zaplanowanych podczas zgromadzeń publicznych.

Szczególnie jest to istotne z punktu widzenia obecnej kampanii parlamentarnej w Polsce, gdzie celem ataku mogą być politycy wszystkich ugrupowań oraz ludność cywilna biorąca aktywny udział w zgromadzeniach. Wiemy, iż Państwo Islamskie nie przebiera w środkach i nie cofnie się przed niczym.

Zdaniem pisarza Alefa Sterna, którego przepowiednie niejednokrotnie się sprawdziły (ostatni lot prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego) celem zamachu jest Pałac Kultury i Nauki!

W przypadku sukcesu operacji zniszczony zostanie symbol stolicy Polski jak również osiągnięty zostanie cel w postaci ogromnej liczby ofiar, liczonych w setki a nawet tysiące.

Komentarze