Szanowni Elblążanie,

W związku z z kłamliwymi opiniami publikowanymi w sprawie naszej działalności przez pewną grupę osób, Wydawca ExpressElblag.pl, ExpressMedia24 LTD oświadcza:

„Portal ExpressElblag.pl pozostaje w pełni niezależnym medium. Portal ten nie jest w żaden sposób finansowany przez partie polityczne, polityków, czy grupy społeczne mające na celu uczestniczyć w życiu politycznym, tudzież kandydować w wyborach związanych z lokalnym samorządem. Finansowanie ExpressElblag.pl pochodzi z kampanii i kreacji banerowych oraz innych form reklamowych, w żaden sposób nie związanych z ludźmi polityki z Elbląga.

Stanowczo podkreślamy, że ExpressElblag.pl nigdy nie będzie angażował się w jakiekolwiek walki związane z polityką. Nigdy nie dopuścimy do tego, aby ten portal stał się narzędziem ludzi mających aspiracje polityczne.

Dowodem na to jest KLUCZOWA ZASADA jaką przyjęliśmy przy publikowaniu artykułów związanych z lokalną czy krajową polityką. WSZYSTKIE TAKIE PUBLIKACJE są zamieszczane na łamach ExpressElblag.pl BEZPŁATNIE, aby nie dawać nikomu podstaw do wysuwania twierdzeń dotyczących tego, że za naszą działalnością kryją się takie czy inne grupy społeczne.

Nie ma dla nas znaczenia czy otrzymamy opinię od lokalnego polityka reprezentującego partię polityczną z tzw. głównego nurtu (Lista Partii Politycznych w Polsce wg. Wikipedia), czy też od kogoś z wymienionych w Wikipedii polskich partii pod hasłem „Pozostałe partie”. Wszystkie publikacje traktować będziemy tak samo – każda opinia polityczno-społeczna, komentarz, informacja zostanie opublikowana. ZAWSZE BEZPŁATNIE > Nawet w czasie trwających kampanii wyborczych.

Z tej możliwości, publikowania materiałów na naszych łamach związanych ze swoją działalnością, jak dotąd korzystają jedynie „Elblążanie Razem”. Informacja o możliwości publikowania tekstów dotarła do wszystkich aktywnych i mniej angażujących się grup polityczno-społecznych w naszym mieście.

Zachęcamy polityków z Elbląga i regionu, do wysyłania nam publikacji – abyście mogli Państwo przekonać się, że każdy Waszego autorstwa materiał, zostanie opublikowany. Dowiedzie to temu, że nie jesteśmy zależni od kogokolwiek finansowe, a kłam w tej kwestii szerzą ludzie, którzy naszej działalności, z nieznanych nam powodów się obawiają.

ZACHĘCAMY DO PRZESYŁANIA NAM PUBLIKACJI W TEMATYCE POLITYCZNO-SPOŁECZNEJ NA ADRES: OPINIE@EXPRESSELBLAG.PL

(w miarę możliwości, prosimy do artykułu dołączyć multimedia – zdjęcia, filmy, info-grafikę itp. W przypadku nadesłania nam publikacji jedynie w formie tekstowej, ExpressElblag.pl zobowiązuje się dany materiał wzbogacić ilustracją lub zdjęciem.) 

Warto zakończyć nasze oświadczenie informacją istotną dla lokalnych polityków – oglądalność ExpressElblag.pl jest wyjątkowo wysoka. Sami tym faktem jesteśmy zaskoczeni. Poniżej statystyki z pierwszych 9 dni działalności. Jeżeli tendencja się utrzyma, portal pod względem oglądalności w skali miesiąca zajmie jedną z trzech pierwszych pozycji, najbardziej popularnych portali informacyjnych w Elblągu.

ExpressMedia24 LTD
Wydawca ExpressElblag.pl

STATYSTYKI EXPRESS ELBLAG - 9 pierwszych dni działalności.
STATYSTYKI EXPRESS ELBLAG – 9 pierwszych dni działalności.

Komentarze