Młoda, zdolna i do tego utalentowana. Elblążanka postanowiła otworzyć studio masażu w naszym mieście. Poznajcie szczegóły i skorzystajcie z ciekawej oferty, w przystępnej dla każdego cenie.

Czy też często jesteście zmęczeni po pracy?  Budzicie się z bólem w plecach lub karku? Jesteście zestresowani i zabiegani? Masaż, to idealny odpoczynek nie tylko dla ciała ale i dla duszy.

Historia masażu wywodzi się ze starożytności, kiedy to był on obrzędem religijnym, a także częścią oddziaływań medycyny ludowej. Zapoczątkowany w Indiach i Chinach, stanowił naturalną metodę leczniczą. Dobry masaż może czynić wręcz cuda! Czemu by więc nie spróbować?

W ofercie nowego studia znaleźć możemy przeróżne masaże, od klasyki po pełen relaks, na przykład:

  • Masaż izometryczny
  • Masaż chińską bańką
  • Masaż sportowy
  • Masaż kosmetyczny

I wiele, wiele więcej. Zapewne dla każdego z Was coś się znajdzie.

Zapytacie co z cenami? Czy każdego stać na taki relaks? Nic mylnego! Masaże są dostępne już od 15zł.

Młoda elblążanka posiada certyfikat na bańkę chińską, ukończyła szkołę policealną i pragnie rozwijać swoją karierę, tu w Elblągu. Na temat swojej profesji, opowiada:

Każdemu należy się chwila wytchnienia i odprężenia. Niemal każdy z nas narzeka, że coś go boli więc masaż jest moim zdaniem najlepszym naturalnym lekarstwem na takie dolegliwości.

Jej małe królestwo masażu znajduje się na ulicy Podgórnej 12 tuż obok znajduje się  studio tatuażu.

Każda wiadomość, że ktoś z młodych mieszkańców naszego miasta postanawia tu zostać, i w tym mieście się rozwijać. Każdemu młodemu przedsiębiorcy Express Elbląg pomoże bezpłatnie w promocji. Wystarczy do nas napisać: kontakt@expresselblag.pl

Za Kaję mocno trzymamy kciuki i dopingujemy w zdobywaniu kolejnych umiejętności!

Komentarze