Świetny start portalu Express Elblag. To dopiero trzeci dzień, w którym ExpressElblag.pl dostępny jest online, i jest z nami tysiące elblążan za co serdecznie dziękujemy! 

Takie statystyki jeszcze kilka lat temu byłyby nieosiągalne. Nawet w przypadku prowadzenia intensywnych kampanii reklamowych poprzedzających wprowadzenie na rynek portalu informacyjnego. Dziś, w dobie portali społecznościowe, jak się okazuje, wszystko jest możliwe.

Nim uruchomiliśmy Express Elbląg nie prowadziliśmy żadnych kampanii promocyjnych poza aktywnością na Facebook’u. Obecnie również nie reklamujemy portalu w Elblągu. Mimo to zainteresowanie odbiorców nowym projektem było duże, co udowadniają statystyki Google.

Te dane ogromnie cieszą, a co najważniejsze, mobilizują nas do ciężkiej pracy aby każdy z odbiorców znalazł coś dla siebie, w Expresie. Zapewniamy, że tak właśnie będzie i dziękujemy, że jesteście z nami!

Na zdjęciu u góry przedstawiamy Państwu wykres wygenerowany przez Google Analitycs, z unikalnymi sesjami, odwiedzinami oraz wizytami użytkowników. 

Więcej informacji o portalu Express Elbląg znajdziecie KLIKAJĄC TUTAJ.

Twórz portal z nami – reaguj. Kontaktuj się z nami całodobowo

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Świetny start portalu Express Elblag
  • Nowy portal informacyjny w Elblągu
  • Wydarzenia w innym wymiarze

Komentarze