Narzekamy, że w Elblągu nic nie mamy… Cudze chwalimy i cudze dostrzegamy… A tu, na wyciągnięcie ręki mamy unikatowe miejsce stworzone przez prywatnych przedsiębiorców. Z roku na rok bogatsze o kolejne atrakcje. W zasadzie miejsce to mogłoby być wizytówką Elbląga. Lew Gigant, największy w Polsce, to mały pikuś w porównaniu do wszystkich atrakcji Rodzinnego Parku Rozrywki – miejsca unikatowego! Poznajcie je bliżej…

Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny Nowa Holandia znajduje się przy drodze ekspresowej S7 na trasie Gdańsk – Warszawa. Powierzchnia kompleksu wynosi około 64 ha, na tym terenie znajduje się unikalna sieć sztucznych kanałów o łącznej długości wynoszącej około 13 km, Grill Bar, Restauracja, Sala Weselna oraz otwarty w 2013 roku Rodzinny Park Rozrywki. TO MIEJSCE WARTO ODWIEDZIĆ!

Obecnie Park zajmuje powierzchnię około 22ha. Obszar Parku jak i ilość atrakcji z roku na rok systematycznie będzie zwiększana.

Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia to doskonałe miejsce na wycieczki szkolne, zarówno te rekreacyjne jak i edukacyjne, na terenie Parku znajdują się unikalne obszary przyrodnicze, ścieżka edukacyjna o tematyce ekologicznej, replika osady wikingów oraz liczne atrakcje rozrywkowe.

Zjeżdżalnia Lew Gigant

Wizytówką naszego obiektu jest 28 metrowa zjeżdżalnia, największa tego typu konstrukcja w Polsce z nominacją do wpisu do Księgi Rekordów Guinessa. Całkowicie bezpieczna zabawa dla dzieci powyżej 3 roku życia (zapoznaj się z regulaminem) zapewnia niezapomniane wrażenia i wielkie emocje. Po wejściu na zjeżdżalnię roztacza się imponujący widok na najbliższe okolice naszego Parku Rozrywki. Zjazd na dół odbywa się na dwa sposoby – szerokim łagodnym torem lub dynamiczną zjeżdżalnią z mini zakrętem. Na dole dla oczekujących na swój zjazd i zbierających siły, ścianka wspinaczkowa i nadmuchiwana poduszka do skakania. To naprawdę świetna zabawa! Dołącz do swoich dzieci i razem sprawcie sobię frajdę na Lwie Gigancie.

Mini ZOO

Nowa Holandia - Rodzinne Centrum Rozrywki
Nowa Holandia – Rodzinne Centrum Rozrywki

Zwierzęta, które mogliśmy do tej pory oglądać jedynie na zdjęciach. Spotkamu tu: kangury, lamy, daniele, owce, owce kameruńskie, osły, żenety, króliki, kozy, dziki. Przy każdym wybiegu znajdują się opisy zwierząt.

Ścieżka Edukacyjna

Ścieżka Edukacyjna to połączenie edukacji z aktywnym wypoczynkiem. Podczas spaceru leśną ścieżką spotykamy 15 profesjonalnie przygotowanych tablic o tematyce ekologicznej tak istotnej w obecnych czasach.

Ptaszarnia

Na odwiedzających gości czekają tu bażanty, pawie i inne kolorowe ptactwo. Spotkanie z nimi z pewnością wywoła uśmiech na niejendej twarzy.

Osada Wikingów

Miejsce przepełnione historią, dające możliwość przeniesienia się w czasie. Niesie ze sobą walory edukacyjne, o które cieżko w szkolnych ławkach. Osada Wikingów przenosi nas do VIII wieku. Możemy tam zobaczyć jak żyli i czym zajmowali się skandynawscy wojownicy.

Wyspa Nielotów

Urokliwa wyspa wypełniona egzotycznym ptactwem, spotkamy tutaj: gęsi Kubańskie, kaczki Karolinki, czarne łabędzie, kaczki Krzyżówki, kaczki Mandarynki.

Wyspa MOAI

Na terenie Parku znajduje się miniaturowa replika posągów MOAI znajdujących się na Wyspach Wielkanocnych. Zobaczyć je można podczas rejsu statkiem oraz z pobliskiego ZOO.

Wyspa STONEHENGE

Replika znanego w całej Europie megalitycznego kręgu znajdującego się w południowej Anglii. Wybudowanego prawdopodobnie prze zwyznawców kultu księzyca i słońca.

Plac Zabaw

To atrakcja skierowana do najmłodszych gosći. Na placu zabaw znajduje się: basen z kulkami, dwie trampoliny, dmuchany plac abaw, oraz dmuchana zjeżdżalnia. Nic nie daje tyle radości jak beztroska zabawa na świeżym powietrzu. Oczywiście pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry.

Przejażdżki Kucykiem

W weekendy dzieci skorzystac mogą z przejażdżek kucykiem na specjalnie wydzielonym terenie, pod opieką doświadczonej kadry.

Wyspa Iluzji

Jaka jest różnica pomiędzy tym co widzimy, a tym jak to działa? To miejsce gdzie prawa fizyki i zdrowy rozsądek nie obowiązują. Gdzie zadamy sobie pytanie jak to jest możliwe.

Dwór Króla Artura – Camelot.

Przenieśmy się do zamierzchłych czasów, gdy dzielni rycerze Króla Artura zasiadali przy okrągłym stole. A legenda o mieczu w kamieniu staje się rzeczywistością. Spróbuj, może to właśnie Tobie uda się wydobyć miecz z kamienia.

Wyspa Zakochanych

Cudowne miejsce dla każdej pary, spędzone tu chwile jeszcze bardziej Was do siebie zbliżą i pozwola zapomnieć o codzienności.

Wyspa Potworów

Zaginiony świat, nieodkryty i niezbadany. W naszym Parku staniesz oko w oko ze stworzeniami których istnienia nie potwierdziły jak dotąd żadne wiarygodne źródła. Na wyspie spotkamy: Yeti, Potwór z Loch Ness, Jaszczura Morskiego i wiele innych niespotkanych dotąd stworów.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego

Nowa Holandia to kompleks na terenie którego znajdują się akweny wodne połączone siecią kanałów o łącznej długości 12 km. Zapraszamy do wypożyczenia łodki lub rowerku wodnego.

NOWOŚCI 2015

Obłędny Tunel

Nowa Holandia - Rodzinne Centrum RozrywkiTo urządzenie o wyjątkowym charakterze. To aż 6 metrów długości i 3 metry szerokości niezapomnianych emocji! Wchodząc do tunelu mamy wrażenie obcowania z fantazyjną przestrzenią kosmiczną, tracimy grunt pod nogami, widzimy wirujący miraż kolorów i świateł. Tunel sprawia że na klikanaście sekund doświadczamy uniesienia nad ziemią, tracimy punkt odniesienia i dajey ponieść się iluzorycznej grze świateł, barw i dźwięków.

Kopalnia Złota

Przyjdź do kopalni złota i obudź w sobie odkrywcę! Wydobyte złoto przekujemy na pamiątkowe talary 🙂

Labirynt

Budowla wyróżniająca się bardzo zawiłym układem dużej liczy pomieszczeń i łączących je krętych korytarzy. Wejść łatwo ale wyjść? Spróbuj sam.

GASTRONOMIA

Smaczna kuchnia i szeroki wybór dań od ponad 15 lat przyciągają podróżnych na trasie Trójmiasto – Mazury – Warszawa. Na terenie Parku Rozrywki działa Grill Bar z tradycyjną swojską kuchnią, Karczma z regionalnymi potrawami oraz punkty gastronomiczne z hot-dogami, pizzą, lodami oraz słodkimi deserami.

Rodzinne Centrum Rozrywki

 

Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny Nowa Holandia REA GROUP Sp. Z o.o. Sp.K.
Nowe Pole 1B, 82-310 Elbląg                                                     Paweł Jabłoński – prezes zarządu +48.605996212
NIP: 578 – 29 – 23 – 134                                                           Marcin Maj – manager RPR +48.602855255
REGON: 280093510                                                                 Jacek Łazuka – szef gastronomii +48.507247247
tel. 55 233 89 90 – BAR
55 615 10 85 – KASY

REZERWACJE WYCIECZEK – +48 602 855 255

 

Komentarze