Obiekt noclegowy „Atletikon” zlokalizowany jest blisko centrum Elbląga ,w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu obiektów sportowych: stadionu piłkarskiego, toru wrotkarskiego, kortów tenisowych i sali sportowej z siłownią.

Atletikon za stosunkowo niewielką opłatą oferuje przytulne wnętrze i rodzinną atmosferę. Tanie, konkurencyjne ceny noclegów sprawiają, że jest to wymarzone miejscem pobytu dla turystów, ale przede wszystkim dla organizacji zgrupowań i obozów sportowych.

Baza sportowa przy obiekcie a także bliskość kompleksu parkowo-leśnego „Bażantarnia” stwarzają świetne warunki do czynnego uprawiania sportu a w szczególności piłki nożnej,tenisa,lekkiej atletyki, kolarstwa przełajowego a także aktywnego wypoczynku.

Atletikon oferujemy gościom 43 miejsca noclegowe w pokojach 1,2 i 3 osobowych, wyposażonych w łazienki z natryskami oraz bezpłatnym dostępem do internetu. Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia.

Atletikon mieści się przy kompleksie sportowym przy ul. Agrykola. Dojazd do obiektu:

– ze stacji PKP i PKS linią autobusową nr 17 – wysiąść na 3 przystanku

–  z drogi krajowej E-7 zjazdem od strony Warszawy (ul. Grunwaldzka), na wysokości dworca PKS w prawo ulicami Mickiewicza i Kościuszki

– z drogi krajowej E-7 od strony Gdańska, wjazdem od strony Malborka, ul. Żuławską, potem w lewo ul. Warszawską, przez most na rzecze Elbląg,następnie ulicami Tysiąclecia i  Grunwaldzką. Na wysokości dworca PKP w lewo ulicami Mickiewicza i  Kościuszki – dojście pieszo zajmuje około 20 minut.


Dane kontaktowe

Obiekt noclegowy Atletikon
Agrykola 8
82-300 Elbląg
tel.: 55 625 63 50
e-mail: hotelatletikon@mosir.elblag.eu


CENNIK USŁUG NOCLEGOWYCH

Ceny zawierają podatek VAT

  Pokój 1 – osobowy      80 PLN 
  Pokój 2- osobowy   110 PLN
  Pokój 2- osobowy o niższym standardzie /piętro/     85 PLN
  Pokój 2- osobowy o niższym standardzie /parter/     80 PLN
  Pokój 2- osobowy do pojedynczego wykorzystania     80 PLN
  Pokój 3 – osobowy   120 PLN
  Dostawka     30 PLN
  Śniadanie     12 PLN
  Obiad     15 PLN
  Kolacja     12 PLN

Wynajem sali świetlicowo-kawiarnianej na cały dzień -cena do negocjacji.

W związku z działalnością statutową MOSiR mającą na celu wspieranie sportu i rekreacji, dla grup sportowych dzieci i młodzieży stosujemy specjalne promocyjne ceny!!

UWAGA!!! Od lipca br. promocyjne ceny noclegów już od 40 zł/os. za dobę.

                                             Serdecznie zapraszamy!

Atletikon - kontakt

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Komentarze